Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mitörtént az emo stílussal?

Mitörtént az emo stílussal?

Figyelt kérdés
miért van az hogy most olyan keveset látni belőle nekem nagyon szimpatikus volt ez a stílus! főleg h van valami mondani valója..miért tűnik el szerintetek?

2012. máj. 31. 17:32
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Mondj 1 dolgot, ami csak az emokra jellemző, vagy az emoban régebb óta benne van mint egy másik csoportban. (Ne a no cigi, no pia, mert az pl. Straight edge)
2012. jún. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

semmi. én is emo vagyok. figyelj a jelekre. ha valaki ismeri a jeleket könnyű emokra találni. én például minden nap fekete hajpántot veszek fel amin van egy fekete masni. ezt a hajpántot direkt úgy veszem fel, hogy ha akarom a frufrum a szembe van, de általában elfésülöm. nem túl feltűnő, de észrevehető.

ja és még valami: az emok legtöbbje azért lesz öngyilkos, mert vagy családi problémák vannak amiket nem tud elviselni, van az antiemok annyira piszkálják, hogy depis lesz.

2012. jún. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
3%

A fekete hajpánt mire jó?

A szembe fésült haj mire jó?

2012. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
amíg nem vagy emo nem is fogod megérteni, semmi értelme magyarázkodnom
2012. jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
És hogy lesz valaki normális emberből emo?
2012. jún. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
az emo életérzés
2012. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
És mit érez az életen? Azt, hogy neki nagyon rossz?
2012. jún. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
17%

Jaa, van hajpántod == emo vagy.


Emo életérzés == "emo vagyok, te meg nem érted ezt"

2012. jún. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:

nagyon sok mondani valója volt, és van még most is. Jó...manapság már nincs annyi követője a stílusnak, mint régen, de attól még vagyunk néhányan. KÜlönben lehet, h azért is, mert egy csomóan csak pózolnak, meg minden....sajnos. Ja...meg nem tűnt el teljesen, még elég sokan vagyunk. legalábbis én sok emost ismerek..:PP

remélem segítetem vmennyit :D

14/L

2012. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Szóval ez az emo egy betegség. Kezelni lehet?
2012. jún. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!