Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha nem ízlik az étel vendégség...

Ha nem ízlik az étel vendégségben megmondod vagy eszel illedelmesen tovább?

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 09:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
26%

"Nekem egyszer a képembe vágta egy vendég, hogy amit főztem sz@r és nem hajlandó megenni."


Kár hogy nem tudok ilyen pillanatokat átélni biztosan szakadnék a röhögéstől.:DD

2012. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"szakadnék a röhögéstől"


Egy kívülállónak vicces, de a szakácsnak rosszul esik.

2012. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Mia_may válasza:
Amennyiben közeli rokon az illető szerintem meg mondhatod , hogy ez most nem a legjobb , vagy hogy nem szereted ezt az ételt , vendégségben pedig hányinger rosszullét jó kifogás.
2012. máj. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 perfectlie ***** válasza:
Én meg szoktam mondani,hogy bocsi de most ez nekem nem fér bele.Mikor nagyon akaratos valaki és kérdezgeti,hogy miért nem vagy mondja,hogy na egy falatot a kedvemért akkor én is mondok valamit,nem szeretem,már ettem,másnapos vagyok,de általában elsőre is meg szokták érteni SŐT legtöbbször fel is ajánlanak valami mást (szendvics vagy süti pl.) ami nem lehet olyan vészes.Felesleges hazudni,már csak azért is mert az étkezés és az étkezés által előidézett ingerek olyan dolgok amiket hiába próbálsz letagadni,úgy kiül az arcodra,hogy az sokkal sértőbb mint egy egyszerű "Köszönöm,de most nem kérek."
2012. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Velem gyakran előfordult, mert hétköznaponta mindig egy barátomnál ebédeltem bizonyos okokból. Visszautasítani nem lehetett, mert eleve szívességet tettek, szóval arra gondoltam valami mást eszek és bevált. :D
2012. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!