Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a fenét csináljak egy...

Mi a fenét csináljak egy kötekedő néha verekedő baráttal?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg hogy néha rá jön az 5 perc és akkor meg akarja mutatni h milyen nagyfiú és igy lökdösődik meg csak szimplán ütöget meg fejelget de akkor is ha hozzá sem szóltam... :S viszont ha nincsen semmilyen buli akkor tök jól elvagyunk meg régóta már több mint 10 éve haverok vagyunk! Már én is voltam vele ugyan ilyen lökdösödös verekedős meg próbáltam is vele megbeszélni de aztán néha megint elkapja a hév és megy tovább minden... :S Mit tegyek? Egyébként én 18 vagyok ő pedig 20!
2012. máj. 30. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tudom mire gondolsz. Szerintem ilyen feltünőségi dolog ez. gondolom más előtt csinálja. nekünk tesónk is ilyen lassítva felém rúg otthol meg ilyenek, amikor más is ott van. nemtom mire jó. csak hülyének nézik az ilyeket. valaki ha beszólna neki, hogy ez mire jó, biztos égne a feje a haverodnak.
2012. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát tudom hogy csak ilyen feltnési viszketegség mert ezzel akarja megmutatni hogy milyen nagyfiú meg milyen erős de sztem ez szánalmas! XD egyébként már többször mondtam/mondtuk neki és egy ideig jó minden aztán megint elfelejti sztem XD de hát nem az eszéért szeretjük :D
2012. máj. 30. 18:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Na jó de néha tud ez megalázó is lenni nem? Főleg ha lányok előtt csinálja. Most ő hogy érezné magát ha valaki elkezdené lökdösni olyan aki haverja, és most várja végig türelmesen, amíg ő sikereket ér el úgymond mások előtt, hogy ő milyen poénos, meg kemény, meg mit tudom én még mi.
2012. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát persze hogy nem kellemes mikor ezt csinálja de igazából régebben fel se vettem meg mostanában sem mert mondom majd lenyugszik XD pont ez az hogy ő irigy mert nem tudom hogy fogalmazzak hogy ne tünjön nagyképűnek de én vagyok a társaság egyik party arca meg poéngyárosa és barátnőm is van ő neki még idősebb korára sincs senki meg nem is annyira központi személyiség :D és nem azért idegesit mert a többiek előtt ez ciki lenne nekem hanem azért mert miért csinál ilyeneket az ezer éves haverom... :)
2012. máj. 30. 18:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Figyi azzal is párosulhat, ha még cikis történeketek is mesélne. nekünk tesónk ezzel párosítja. és csodálkozunk, hogy az összes barátnője szemébe látszik ahogy beszél velünk, hogy idiótáknak tartanak minket. amúgy én már 28 vagy ő már 34 csak ezelőtt cikibb volt, most már lexarom mit gondolnak. csak na kellemetlen. de ha nagyobb csávónak tartod magad, akkor beszélgess vele megint, hogy neked ez égő. talán így visszábfogja magát
2012. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát azért hálistennek ennyire még nem durva hogy ilyesmit mondana meg nem is igazán tudna mit mert mindenki tudja az ilyen viccel vagy néhol kínos történteket :D nem tartom magam nagyobb gyereknek meg menő csávónak sem de majd megpróbálom vele megtárgyalni még egyszer ha most se tanul belőle akkor felőlem mehet amerre akar :D akkor tesóddal sem lehet könnyebb de a leszarom gondolkodás mód tényleg működik csak hát az sem egy életcél :D
2012. máj. 30. 18:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát na jó de azthiszem, az ilyen emberek, amúgy dög unalmasak lennének, ők azért "jófejek" más szemébe ahogy hülyül, (néha ezekkel meg is alázva) másokkal. Ahogy csipkelődően beszól, lökdösődik felnőtt léptérre, verekedést immitál stb. Amúgy egy unalmas emberek ezek ez az igazság.
2012. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tényleg unalmasak és ezzel próbálnak kitörni abból hogy mindenki unalmasnak tartja őket :) mert attól hogy nagy a pofájuk és látszólag ez tetszik az embereknek nem biztos hogy ez valójában is így van :)
2012. máj. 30. 19:03
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem, csak gondolom te is mint én is nem akarod megbántani, hogy más előtt beégeted.
2012. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha mások elött csinálja akkor érezhetően fenyegető hngon közöld vele, hogy vagy emberi barátként viselkedik vagy akkor keressen mikor megtalálta a gyógyszerét. Nálunk bevált ez.
2012. máj. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!