Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt-e olyan vágyad, amit meg...

Volt-e olyan vágyad, amit meg tudtál valósítani, pedig nem is gondoltad, hogy megvalósulhat egyáltalán?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, mint pl. vágytál egy jóképű, szerető férjre, vagy eljutottál álmaid szigetére:)

mennyit kellett várnod a megvalósulására?


2012. máj. 29. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kitaláltam mi szeretnék lenni:) sok időmbe telt, míg a körvonalakból határozott elképzelés lett, és azt is csinálom
2012. máj. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

15-16 évesen (és korábban, mikor elkezdtem álmodozni álmaim "hercegéről") egy hosszú barnahajú, kékszemű srácot képzeltem el, aki tud gitározni...

Évekkel később egy parkban rátaláltam :D

Már együtt vagyunk 5 éve és most tervezzük az eljegyzést, ez számomra elég is :D


Mostmár államvizsgázni szeretnék, egy munkahelyet, aztán eljutni Görögországba és majd 2-3 év múlva egy gyönyörűséges lagzit a legjobb barátaimmal és a közös családdal. Ennyi...ja és persze utána egészséges gyerekek. Ha mindez meglesz, nem lesz okom panaszra :)

2012. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Olyan barátot akartam, aki pont olyan dinka, mint én. De nem vagyok valami szép s sokáig nem volt önbizalmam, első gyerekként nem tudtam kitörni az utam, anyám sokáig nem engedett sehova. Így elég reménytelen volt a dolog. Aztán, kicsit túlkorosan, de 20on túl elkezdtem bulikba járni, ahol megismerkedtem egy sráccal. Aki pont olyan dinka, mint én és már két és fél éve együtt vagyunk.


A másik, hogy lediplomázzak. Féltem, hogy nem sikerül, és egy éve halogattam a szakdolgozatomat. Nagyon paráztam, hogy visszadobják, vagy valami ilyesmi. De ma megkaptam a bírálatot és erős négyes. Már csak egy államvizsga és ezt is kipipálhatom.

2012. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

öröm ilyeneket olvasni:) remélem a többi vágyatok is megvalósul:) sok sikert hozzá:)

köszönöm az eddigi válaszokat:)

2012. máj. 29. 23:19
 5/8 anonim ***** válasza:
18éves koromtól kezdve: külföld és pénz 1évre rá,itthon albérlet 3évre rá,jobb albérlet 5évre rá,saját kocsi 10évre rá,saját lakás nem tudom még,illetve egy normális,életre szóló kapcsolat sok-sok kérdőjel.Pedig ez lenne a legfontosabb számomra.
2012. máj. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jóképű, szerető féjre vágytam, aki imád engem. Ez sikerült.

Vágyom még egy gyönyű, egészséges kislányra, és hogy végre el tudjak helyezkedni a szakmámban, remélem pár éven belül ezek is sikerülnek.

2012. máj. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:)

nektek is sok sikert hozzá!:)

köszönöm a válaszokat:)

2012. máj. 30. 10:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Miután szüleim kapcsolata megromlott, elég nehéz volt elviselni, hogy bármilyen lelkesen is hazajöjjek két depressziós arc fogad, a légkör érezhetően az én kedvemet is percek alatt lehúzta. Akkor volt az a vágyam, hogy szeretnék egyedül élni, de hát nem volt perspektívám, hogy elköltözzek, munkát találjak; tanultam még.


Először testvéremtől sikerült "megszabadulni", aki szintén nem bírta tovább, és nagyszüleimhez költözött.

Aztán szüleim is eljutottak oda, hogy nem bírják ki együtt, egyikük elköltözött - nem is szerette a vidéki életet. Ám hamar kiderült, hogy a "se veled se nélküled" állapot tipikus esete forog fenn náluk, így a másikuk is beköltözött a városba, hogy újrakezdjék. Egy évig egyedül laktam a házunkban, először alig akartam elhinni. Az volt a legszebb évem. Aztán az újrakezdés sikertelensége miatt megint szétmentek, és másodjára elment szülőm (direkt nem mondom melyikük melyik) visszajött.


Azóta ez a ki-be költözés még párszor megtörtént rövidebb időszakokra, szerencsére a feszültségek enyhültek, most már elfogadóbbak egymással szemben, így a velük való együttlét is sokkal elviselhetőbb.

2012. máj. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!