Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt meg lehetne valósítani?...

Ezt meg lehetne valósítani? Előre is bocs a kategóriáért.

Figyelt kérdés
Természetfilmekben lehet látni, hogy pl. Afrikában az állatvédők/orvosok segítenek a vadonban élő állatoknak, befogják őket, vagy éppen elengedik. Szeretném én is ezt csinálni, szerintetek megoldható, hogy kijussak ilyen helyre dolgozni? A másik: Feltétlenül kell ehhez állatorvosi végzettség?
2010. dec. 26. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én igazából nem tudom, de szerintem állatorvosi végzettség kell hozzá. És ha nagyon akarod, természetesen meg tudod valósítani.
2010. dec. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legtobbje onkenteskent kezd ott olgozni. Ha nincs is allatorvosi vegzettseged, lehet hogy kapsz egy kurzust. Allatszeretet az fontos.
2010. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell feltétlen állatorvosnak lenni, hogy ilyesmit csinálj. Hiszen nem csak gyógyítani kell az állatokat, hanem gondoskodni róluk, takarítani, befogni, ápolni stb. Kapcsolatba kellene lépned valakivel aki ilyesmit csinál, sajnos többet nem tudok segíteni.
2010. dec. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!