Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak nekem nagyon furcsa az...

Csak nekem nagyon furcsa az Elfen Lied nevű anime?

Figyelt kérdés
Nagyon sok benne az ellentmondás, és olyan, mintha befejezetlen lenne. És mért van a professzornak és a nagyfőnöknek szarva? Nem csak nők lehetnek diclonusok? Ez a legelső anime, amit megnéztem, és valószínűleg az utolsó is, jól eltolták a végét. Lucy hogyhogy nem esik kómába, amikor letörik a szarva? És ha már egyszer meghal, hogy állhat a végén a kapu elött? Ha pedig nem ő az, akkor ki? Az az OVA is összezavart, azt hittem megmagyarázza a dolgokat, erre valami undorító, a sorozathoz nem passzoló hangulatú szutyok, amiben a szereplők szinte nem is önmaguk. Most ezen fogok agyalni, hacsak nem alszom vagy nézek/olvasok valami értelmesebbet, vagy kapok válaszokat. Bár kétlem, hogy a készítőkön és 1-2 pszichopata japán csirkén kívül bárki tudná azokat..pedig egész jól indult a sorozat, az elején még élvezhető volt, viszont az utolsó pár rész..nem is beszélve a irreálisan hosszú haldoklásokról és a nagy vérveszteség ellenére tisztán gondolkodni és ékesszólóan beszélni tudó lánykákról. Erre még azt mondhatnám, hogy ok, alkotói szabadság..de a többi..nomindegy, bocsánat a hosszú és valószínűleg értelmetlen kérdésért, kárpótlásul itt egy krumpli; (°.:°.)

#anime #Japán #Elfen Lied #confusing shit
2012. máj. 29. 13:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy a lebutítottat a szereplőkre érted vagy magára a rajzolásra. De ki mondja meg, hogy mi a művészet, mihez kell viszonyítani? Szerintem minden az, mindennek van valami értéke, hisz az embereknek is más az ízlése. És nem is túl könnyű megrajzolni őket. Az meg butaság ha azért nem akarsz szeretni valamit mert sokan szeretik. Az lenne a gáz ha azért szeretnéd mert mások is szeretik, de ha magadtól tetszik...
2012. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem tettél fel olyan kérdést, amit ne tudnék megválaszolni, sajátos módon megmagyarázni. Egy év telt el a topik megnyitása óta, nem hinném, hogy azóta is kattogsz rajta, de jelezd, ha vevő lennél egy gyors végigzongorázásra. Az a te problémád, hogy túlságosan rabja vagy a részleteknek és a realitásnak, nem rugaszkodsz el és értelmezed szabadon a látottakat. Pedig egy olyan művet, mint az Elfen Lied elég nehéz anélkül megérteni, hogy valamit egyénileg próbálnál hozzáfűzni.
2013. máj. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 maniman válasza:
Én végignéztem az animét, nekem nagyon tetszett. Nem értem miért a hibákra figyeltél sokat, nekem egyetlen hiba sem tűnt fel benne. Van amit én sem értettem belőle, de az csak pár dolog volt és ettől függetlenül szerintem az egyik legjobb anime amit megnéztem.
2015. jún. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!