Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most milyen híresebb anime...

Most milyen híresebb anime fut, vagy jelent meg a közelmúltban?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami animeőrült, de az ilyen nagyobbakat, amiknek jó története/grafikája van(Death Note, Vampire Knight, Guilty Crown) megnézem, szóval ilyenekre gondolok.
2012. ápr. 19. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem új, de nekem az Afro Samurai nagyon bejött.
2012. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Az említettek közül a Guilty Crown kicsit felemás. Képileg és hangzásban nagyon ott van, de a történetben vanank következetlenségek a szereplők meg elég jellegtelenek szerintem. Ha ez tetszett, akkor mindenképp javaslom a Code Geass-t is. Picit régebbi, de sok-sok ismerős elemet fedezhetsz fel a GC-ből. Csak a Code Geass volt előbb :D (A Death Note ha meg lett említve, akkor viszont annyira nem is régi)


Ecchi, meg extrém melles - harcos kategóriában mostanában fejeződött be a High School DxD. Egész kellemes azért.


Agyalósabb-nyomasztóbb-horror kategóriában frissnek mondható az Another. Kicsit lassan építkezik, de nagyon hangulatos.


Szerintem nézz el az animeaddicts.hu-ra. Sok-sok leírás van és lehet kategóriák szerint is keresni (meg értékeléi sorrendben is listázni)

2012. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ismerem az oldalt, a GC-t is ott találtam, de mégse találok olyat, ami tetszene.
2012. ápr. 20. 20:15
 4/6 anonim válasza:

Írtam párat. próbálkozz GC helyett a CG-vel! :)

Esetleg pár jó még mindenféle kategóriából és stílusban:

- Ao no Exorcist

- Boku wa Tomodachi ga Sukunai (kicsit erős a trollság benne, de azért jó)

- Elfen Lied: történetben jó, sokan szeretik, de a grafikája néhol nekem nem jött be

- Full Metal Panic!

- Gantz

- High School DxD

- Rosario to Vampire


hosszabb-tömeganiméból sokan szeretik a Bleach és Naruto-t. Ja, meg a One piece-t is :)

Ha feladtad a harcot és kevésbé komolyan veszed magad, akkor végső esetben:

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan

Totál szellemi fejlövés. gyerekeket és a kistestű háziállatokat ne engedd képernyő elé mikor nlzed! :D

2012. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Steins; Gate
2012. ápr. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezek közül mindent ismerem, és utálom is. :D
2012. ápr. 24. 18:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!