Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek furcsa lenne?

Szerintetek furcsa lenne?

Figyelt kérdés
El szeretnék menni egy Jazz clubba, de még csak 14 vagyok! Természetesen nem inni vagy ilyesmi, hanem csak halgatni a jazz-t és üdítőt inni meg ilyenek. szerintetek furán néznének rám?
2012. máj. 19. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem néznének furán, ma már a te korosztályod is eljár szórakozóhelyekre, mondjuk nem feltétlenül jazz klubba, de hidd el, hogy hamar felkarolnak a kicsit idősebb jó arcok.
2012. máj. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, tudod, engem nem vonz ez a diszkós dolog, bevallom, még sose voltam diszkóban nem ittam, nem cigiztem, és nem is szándékozom, ellenben néhány osztálytársammal. Ezért sem örvendek nagy népszerűségnek! Ja, azt elfelejtettem írni, hogy fiú vagyok!
2012. máj. 19. 21:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg jó fej lehetsz és főként tisztelet azért, mert nem álltál be a birkák után a sorba :)
2012. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. máj. 19. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, legalább egy értelmes 14 éves van a világon. :D
2012. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D köszönöm, hogy így gondolod!
2012. máj. 20. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!