Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lanyok, Asszonyok, Voltatok...

Lanyok, Asszonyok, Voltatok mar feltekenyek kolleganore, akit kulsejeben vonzobbnak talaltatok magatoknal?

Figyelt kérdés
Esetleg ribancul viselkedo, kulsejevel ervenyesulo kolleganotok volt mar? Hogy kezeltetek a helyzetet? Nem folytottatok volna meg legszivesebben egy pohar vizben? Vagy kisebbsegi komplexusoktok lett? Jobban tudott ervenyesulni a viselkedesevel a munkahelyen?

2012. máj. 29. 10:01
 1/2 Smartguy86 ***** válasza:

Ha valakit magadnál vonzóbbnak találsz, akkor ott nem az illetővel van a baj, hanem veled. A te érdeked, hogy változtass magadon, ha meg ez nem megy, akkor maximum magadat utálhatod miatta, nem a másikat.


Vannak esetek, amikor a jobb külső előny, de ne általánosíts - főleg ne akkor, ha szakmailag megköveteli a munka, hogy ne csak a külső legyen tuti, hanem a tudás is. Azon meg összevitatkozni, hogy ki legyen a főnök titkánrője...kicsinyes és lealacsonyító szvsz.


Ha magaddal nem vagy megelégedve, akkor magadon változtass és ne sunyiban pletykálj meg furakodj mások életébe! Ez még visszataszítóbb emberi viselkedés, mint akármilyen visszaélés a külsővel...

2012. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Soha életemben nem lennék féltékeny egy ribancul viselkedő, külsejével érvényesülőre.

Ugyanis számomra nem versenytárs. Teljesen más kategória. Én inkább játékos, sportos, kislányos vagyok, aki az eszével és a szorgalmával próbál érvényesülni.

Persze sokszor nehezebb így érvényesülni, de ha egy ilyen ribanctípust akarnék legyőzni, akkor nekem is az ő módszereit kellene alkalmaznom. Az viszont nekem nem megy. Ezért tudomásul veszem, hogy ahol az ő módszereivel lehet érvényesülni, ott sosem leszek győztes, ahol meg az enyém az elfogadott, ott inkább nekem van esélyem, ennyi.

Féltékenykedni hülyeség.

2012. máj. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!