Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amikor valaki itt beszól egy...

Amikor valaki itt beszól egy kérdés miatt, hogy pl. : "ez 3. osztályos szint", mért nem merül fel benne, hogy a kérdező esetleg tényleg 3. -os? Nem mindenki 20 éves.

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 16:54
 1/8 10inchhero ***** válasza:
Ha tényleg harmadikos (mert nem lepődnék meg), akkor mi a francért van itt?? Meg úgy egyáltalán.. Én harmadikos koromban örültem, ha napi 1-1,5 órát gépezhettem (net nélkül, of korsz).. 19 évesen kezdem magam öregnek érezni -.-"
2012. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb esetben a kérdésből és a problémából kiderül, hogy az illető már nem gyerek. És néha tényleg bődületes dolgokat tudnak írni.

Pár hete volt egy olyan kérdés, hogy egy liter hány deciliter. Az első válaszoló megkérdezte, hogy ez komoly? Erre az illető halál komolyan azt írta, hogy még csak húszéves, és kezdő a konyhában.


Ilyenek után az ember nem döbben meg, ha valakinek gondjai vannak a harmadikos anyaggal...

2012. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jó értem, de van, amikor szerintem tényleg nem lehet tapasztalata dolgokról


"ha napi 1-1,5 órát gépezhettem (net nélkül, of korsz).. 19 évesen kezdem magam öregnek érezni -.-""


Amikor mi voltunk gyerekek (mert egyidős vagy velem), még nem volt olyan a gyerekkor, mint ma, ők ma másban nőnek fel, és ez nem az ő hibájuk. Most nem ennek helyességéről szeretnék vitatkozni.

2012. máj. 25. 18:37
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha 1-1,5 órát gépeztél, abba simán belefér egy kérdés feltevése.
2012. máj. 25. 18:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk kortól függetlenül egy gyereknek ismernie kellene a korlátait. Ha például olyasmiről áll le vitázni, amiről halvány lila fingja sem lehet ennyi idősen, akkor teljesen megérdemelt, ha kap egy kiadós oltást, ha már pofont nem lehet adni online.
2012. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sokszor 20-30-40 éves anyukák tudnak olyan színvonalon írni,hogy az valami kapita.Végig sem tudom olvasni azokat a kérdéseket.
2012. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

19:56


Én úgy értettem, hogy még hozzá sem szólt a saját kérdéséhez, de már leoltják. Nem hogy vitatkozik nála bölcsebbekkel. Csak megkérdezi, hogy okosodjon. És megérdemel egy kiadós oltást? hát rohadt nagy oltás egy 3.-os gyereknek, hogy ez 3.-os gyerek szint....

2012. máj. 26. 01:32
 8/8 A kérdező kommentje:
ja, és köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 26. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!