Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Menjek ma dolgozni? (strand)....

Menjek ma dolgozni? (strand). A főnököm azt mondta, ha esik ne menjek. Nem esik, de nagyon el van borulva, semmi nap, fúj a szél.

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 09:50
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

9.

A főnöke mondta, hogy ne menjen, nem arról van szó, hogy ma éppen nincs kedve......

Némi pontosítás meg tényleg nem ártana, ha nem elég egyértelműen mondta el.

2012. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Sose volt valami pontos. Igazából nem vagyok fontos tag ott, gondolom ezért is ilyen. Csak ideiglenes munka. Kevés pénzért.
2012. máj. 13. 11:33
 13/19 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy közmunkás lehetsz vagy szezonális munkás. Szerintem a munkát meg kell becsülni és nem lehet ugy hozzáállni ahogy Te teszed még akkor sem, ha keveset fizetnek. Nem kötelező ott dolgozni akkor meg miért nem keresel egy kifizetőbbet ? Hidd el a munkát meg kell szokni.Az viszont, hogy még további kettő ott van az más.És mi van, ha az a kettő is ugy gondolkozik mint Te! Akkor tényleg van ott valaki?
2012. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem. Nyugi már. Nem vagyok felelőtlen. Eddig egyszer sem hiányoztam, csak most, hogy szar idő volt, mivel mondta a főnök. A másik kettő meg nem gondolkozhat így, mert ők állandóan ott vannak, én vagyok szezonális.
2012. máj. 13. 16:57
 15/19 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszod alapján meggyőződésem,hogy nem vagy link

és ezért elnézésedet kérem.

2012. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Munkába márpedig menni kell, ha esik, ha fúj.
2012. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem ebből annyi a tanulság, hogy nem kérdezek itt többé. Ennyi nehéz felfogású, ám bőszen válaszolgató ember van itt tényleg?
2012. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
76% légy szíves ne minősíts inkább foglalkozz a p.del.
2012. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok, minősíted te magadat, úgy látom.....
2012. máj. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!