Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Menjek ma dolgozni? (strand)....

Menjek ma dolgozni? (strand). A főnököm azt mondta, ha esik ne menjek. Nem esik, de nagyon el van borulva, semmi nap, fúj a szél.

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 09:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel a főnököt?
2012. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Mennyél! Nem lesz baj hogyha odamész, legaláb látja, hogy lehet rád számítani
2012. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom a telefonszámát.
2012. máj. 13. 09:54
 4/19 anonim ***** válasza:
De a strandnak csak van telefonszáma, hívd fel azt.
2012. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ezen a kérdésen meg sem lepődöm. A gyerekemnek azt mondom, hogy esni fog vigyél esernyőt. Válasz: nem esik.Egyébként meg baromira el van borulva, de ennyire futja.
2012. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ne menj. A főnököd nyilván arra gondolt, hogy ha rossz az idő, strandolásra alkalmatlan, akkor ne menj.
2012. máj. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Amúgy meg kérdezed ezt 9:50-kor, hát hányra kellene menned egyébként?.....:)
2012. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
11-re kellett volna. Felöltöztem, gondoltam elmegyek, legfeljebb hazaküld. De ahogy kiléptem az ajtón, meggondoltam magam. Ilyen időben nem lesznek sokan. Tegnap sütött a nap, akkor sem volt nagy forgalom, ma annyi sem lesz.
2012. máj. 13. 10:54
 9/19 anonim ***** válasza:
Ez nem igy működik,hogy nem megyek ugy sem lesznek sokan. Ha hasonló jellegű munkára kb ketten vagytok és ez a jó időre van kiszámolva,akkor elhiszem, hogy a rossz időben az az egy is elvégzi.De ha csak egyedül vagy és egy pénztár fog kinyitni és az is Te vagy akkor ha NEM MÉGY ABBÓL GÁZ LESZ.Gondolom nem vagy a gépházba, mert az a látogatottságtól függetlenül megy,mert életbe kell tartani a vizet. Legközelebb konkretizáljátok,hogy mit jelent az esős vagy borús idő és a telefonszámot nem árt ,ha cserélitek. De ugy veszem észre nem nagyon akarsz ott dolgozni.
2012. máj. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ez csak ideiglenes munka számomra. Egyébként meg épp ez az, hogy többen vagyunk, nem egyedül. Pontosan 3-an, abból ketten mindig ott vannak. Szóval nem fog feltűnni a hiányom, főleg ilyen gyér forgalomnál.
2012. máj. 13. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!