Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire jó egyes embereknek ez a...

Mire jó egyes embereknek ez a tüntetőleges viselkedés?

Figyelt kérdés
Itt a nyár,és ezzel együtt elkezdődött a lehúzott ablakok és a huzat időszaka. Mivel sokat utazom tömegközlekedésen: vonattal,busszal,sokszor taknyom-nyálam összefolyik a huzattól. Fáj a fejem,a szemem vörös,fáj a torkom,a fülem,a nyakam,a hátam. Nő vagyok,és nagyon érzékeny a huzatra. Ismerősöm arcidegbénulást kapott a huzattól,körbejár a szája,na én ezt nem akarom megvárni. Amikor udvariasan,de határozottan szólok,hogyha lehet,be kellene csukni az ablakot (mondjuk vonaton 120-nál),akkor először húzzák a szájukat,aztán vagy becsukják,de tüntetőleg elvonulnak,vagy elkezdenek vitatkozni. Még nem kérdeztem meg,de tervezem,hogy tudnának-e a tudattal élni,hogy esetleg miattuk bénulok le. Nagymamám kendőben járt egész nyáron a huzat miatt,de én is hordjak kendőt 26 évesen egy idióta társadalmi megszokás miatt,hogy nyáron kötelező lehúzni azt a nyomorult ablakot,és aki nem bírja,az forduljon fel?
2012. máj. 12. 18:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Menj te máshova, ha zavar a huzat.

Fogd már fel, hogy ez nem így megy a dög melegben, hogy a többség igazodik egyhez. Te is ugyanannyira vagy toleráns, mint akiket itt szidsz.

Ha van 10 ember, akiből egy nem bírja a huzatot, a többi a meleget, akkor szerinted mit kell tenni?

Neked arrébb menni, ennyi...

Á, ilyen önző nőt, komolyan... Ahelyett, hogy megoldanád a problémád, másokat szidsz... Én is simán máshova ülök/megyek, ha valami nem jó, nem tetszik...

2012. máj. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedés terén másodosztályon hazánkban nem kell csodára számítani. Én annak szoktam örülni ha van ülőhely, de volt már hogy nem volt. És nem szenvedtem lelki sérülést meg nem kezdtem el hibáztatni a társadalmat. Meg tulajdonképpen te mit is vársz? Azt hogy örömujjongásba kezdjen a többi ember amikor a kényeskedéseddel zaklatod őket, pláne hogy se idős se terhes nem vagy ? Nem te teszel szívességet azzal hogy vonaton utazol, hanem aki felhúzza miattad az ablakot. Alapból vagyok annyira toleráns hogy visszatolnám azt a nyomorult ablakot de ha utána jönnél a lebénulós dumával lehúznám és tudnék élni úgy hogy kib@sztam egy hisztis 3,14csával.
2012. máj. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!