Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet még találni igazi nőket?

Lehet még találni igazi nőket?

Figyelt kérdés

A kérdés nem provokáció, nem kell hisztizni, normális válaszokat várok, főleg férfiaktól, nők csak akkor írjanak, ha érvelnek, hisztis, szmájlikkal telepakolt, a férfiak se jobbak stb. mondatokkal ne fárasszatok.

Volt már pár barátnőm, akikkel komoly kapcsolatom volt, mind értelmesek voltak és rendesek. Viszont több évig ismerkedtem, mire rendes, normális lányt találtam. 27 éves vagyok, de egyszerűen nem találok értelmes, kedves lányt. Szinte mind felszínes, buta, gondolkodásra képtelen. Sok helyen próbálkoztam már ismerkedni, de nem találtam igazi nőt. Szinte mind felszínes liba, akik szerint nőiesség = rib@ncos öltözködés + 2 kg smink. Sehol nőiesség, sehol a természetesség. 100-ból jó, ha 1-2 értelmes, normális, nőies lány van. Ennek mi az oka, ez más európai országban is így van? Ott is elfajzottak a nők?

A másik ami feltűnő, az a magyar nők többségének hihetetlen beképzeltsége. Voltam külföldön (Lengyelország) fél évet, és éh és föld a különbség. Ott meg lehet szólítani, lehet mosolyogni a nőkre, viszonozzák, Magyarországon meg szinte mindegyikük sértődött fejjel mászkál, és hozzájuk sem lehet szólni. ez mitől van?

Ha tudtok, (férfiak) adjatok tippeket, hogy hol találtatok, értelmes, természetes, igazi nőket, mert én

egyszerűen sehol nem találok, és változó kinézetű és anyagi helyzetű ismerősömnek is ugyanez a véleménye.

Azt is rohadtul unom már, hogy minden nő különlegesnek hiszi magát, pedig unalmas, tisztelet a nagyon kevés kivételnek és a testükön kívül semmit nem visznek a kapcsolatba, viszont az elvárásaik az egekben vannak. Ez nektek is feltűnt? Lengyelországban ez nem így van, máshol Európában igen?

Néztem a párom.hu is. Ott is a nők 99%-a 1-2 sort alig tud magáról írni bemutatkozásképp, csak felraknak magukról 2-3 pózolós képet, aztán csodálkoznak, ha csak lefektetni akarják őket. Ha csak pózolnak, mi alapján írjak nekik, mi fogjon meg bennük, ha a testükön kívül semmijük sincs??

Összefoglalnám: Magyarországon lehet-e még, és ha igen, hol lehet találni értelmes, izgalmas, nem rib@nc nőket? Van itt olyan férfi, akinek ez sikerült?

És még egyszer kérem: hisztizős nők, sértődött a férfiaksejobbak és egyéb elcsépelt közhelyekkel ne fárasszatok.



2012. máj. 11. 19:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

20:21


Bocs, de ha az életben is olyan hisztérikusan viselkedsz, mint itt, akkor ne csodálkozz, ha a nők nem állnak veled szóba. Fáradj át a "mentális egészség" rovatba.


Egyébként fikarcnyi értelme sincs annak, amit írsz - mert az, hogy "ne legyen ribanc, gondolkodjon és öltözzön normálisan" teljesen szubjektív, mindenkinek más a "normális", más a "ribancság" és máshol kezdődik az okosság - de a nagy hisztizésben észre se veszed, mennyire nem gondolkodsz.

2012. máj. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

20:23


Komoly, és ne hagyd ki, ha van rá lehetőséged.

2012. máj. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%
Ahelyett, hogy a neten nyavalyogsz értelmetlenségeken, nyisd ki a szemed és nézz körül jobban. Totál szerencsétlennek hatsz így ezek alapján, ember... inkább azon gondolkozz el, hogy te mit csinálsz rosszul.
2012. máj. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező, szerintem úgy tedd fel a kérdést, hogy hol vannak az IGÉNYES nők. Talán kevesebben értenék félre. Ezen én is sokszor elgondolkozom, de egyre inkább rá kell jönnöm, hogy olyan országban, ahol még a parlamentben dolgozó emberek sem normálisak, nem hinném, hogy nagyon keresgélni kéne, mert alig lehet találni. Egyszerűen hülye és felszínes a lakosság nagy része, szerintem. 22/F
2012. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
67%

És hol vannak az igényes férfiak? Az triviális, hogy ne a parlamentben keresgéljünk.

Úgy gondolom, mindkét nemből nagyjából ugyanolyan arányú az igényes,intelligens, normális emberek aránya. Ahogy az idétlen, buta, agresszív, stb. arányról is ugyanez mondható.

1. Vizsgáld meg, reálisak-e az igényeid, és te megad megfelelsz-e ezeknek.

2. Gondolkodj el, miféle helyekre járnak az ilyen tulajdonságúak.

3. Nézd meg, jó helyen keresgélsz-e.

4. Elmélkedj, eléggé befogadó, toleráns vagy-e, és tudj arról, hogy minden ember alakítható kellő türelemmel.


Ettől függetlenül, kevés türelemmel, elhiszem, hogy nehéz igényes partnert találni. De van, ez töltsön el reménnyel.

2012. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

"Kérdező, szerintem úgy tedd fel a kérdést, hogy hol vannak az IGÉNYES nők. Talán kevesebben értenék félre. Ezen én is sokszor elgondolkozom, de egyre inkább rá kell jönnöm, hogy olyan országban, ahol még a parlamentben dolgozó emberek sem normálisak, nem hinném, hogy nagyon keresgélni kéne, mert alig lehet találni. Egyszerűen hülye és felszínes a lakosság nagy része, szerintem. 22/F"


Sajnos egyet kell értenem ezzel, én is így gondolom. És te hogy viseled ezt, vagy hol ismerkedsz?

2012. máj. 12. 18:58
 17/17 anonim ***** válasza:

17:24


"Kérdező, szerintem úgy tedd fel a kérdést, hogy hol vannak az IGÉNYES nők."


Mi az az igényesség? És hol vannak igényes nők? Angliában? :)))))

2012. máj. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!