Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet még találni igazi nőket?

Lehet még találni igazi nőket?

Figyelt kérdés

A kérdés nem provokáció, nem kell hisztizni, normális válaszokat várok, főleg férfiaktól, nők csak akkor írjanak, ha érvelnek, hisztis, szmájlikkal telepakolt, a férfiak se jobbak stb. mondatokkal ne fárasszatok.

Volt már pár barátnőm, akikkel komoly kapcsolatom volt, mind értelmesek voltak és rendesek. Viszont több évig ismerkedtem, mire rendes, normális lányt találtam. 27 éves vagyok, de egyszerűen nem találok értelmes, kedves lányt. Szinte mind felszínes, buta, gondolkodásra képtelen. Sok helyen próbálkoztam már ismerkedni, de nem találtam igazi nőt. Szinte mind felszínes liba, akik szerint nőiesség = rib@ncos öltözködés + 2 kg smink. Sehol nőiesség, sehol a természetesség. 100-ból jó, ha 1-2 értelmes, normális, nőies lány van. Ennek mi az oka, ez más európai országban is így van? Ott is elfajzottak a nők?

A másik ami feltűnő, az a magyar nők többségének hihetetlen beképzeltsége. Voltam külföldön (Lengyelország) fél évet, és éh és föld a különbség. Ott meg lehet szólítani, lehet mosolyogni a nőkre, viszonozzák, Magyarországon meg szinte mindegyikük sértődött fejjel mászkál, és hozzájuk sem lehet szólni. ez mitől van?

Ha tudtok, (férfiak) adjatok tippeket, hogy hol találtatok, értelmes, természetes, igazi nőket, mert én

egyszerűen sehol nem találok, és változó kinézetű és anyagi helyzetű ismerősömnek is ugyanez a véleménye.

Azt is rohadtul unom már, hogy minden nő különlegesnek hiszi magát, pedig unalmas, tisztelet a nagyon kevés kivételnek és a testükön kívül semmit nem visznek a kapcsolatba, viszont az elvárásaik az egekben vannak. Ez nektek is feltűnt? Lengyelországban ez nem így van, máshol Európában igen?

Néztem a párom.hu is. Ott is a nők 99%-a 1-2 sort alig tud magáról írni bemutatkozásképp, csak felraknak magukról 2-3 pózolós képet, aztán csodálkoznak, ha csak lefektetni akarják őket. Ha csak pózolnak, mi alapján írjak nekik, mi fogjon meg bennük, ha a testükön kívül semmijük sincs??

Összefoglalnám: Magyarországon lehet-e még, és ha igen, hol lehet találni értelmes, izgalmas, nem rib@nc nőket? Van itt olyan férfi, akinek ez sikerült?

És még egyszer kérem: hisztizős nők, sértődött a férfiaksejobbak és egyéb elcsépelt közhelyekkel ne fárasszatok.



2012. máj. 11. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Valahogy megértem a problémád de vannak itt értelmes inteligens nők is. Nem tudom te hol keresgéled őket de én többnyire kisebb szórakozóhelyekre járok el és ott gyakorlatilag elég sok értelmes van jó vannak ott is olyanok akiknek nem kellene de az lényegtelen. Nekem van egy lány ismerősöm szinte mindenben normális, normálisan öltözködik beszéde is normális csak ugye ő fárasztó és nem magával van elfoglalva érdekes módon hanem másokkal. De vannak olyan lányok is főleg 16-20 évesek akik úgynéznek ki mint a plázacicák de egyáltalán nem azok, sőt a legutóbbi barátnőm teljesen értelmes, művelt és normális volt pedig minden pasinak az utcán megfordult a feje amikor elmentünk. Szóval vannak értelmesek is ez tény.
2012. máj. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

"Lehet még találni igazi nőket?" - a kérdésed helyesen: "Van esélyem rá, hogy találok olyan nőket, akik megfelelnek a nőideálomnak?"


És a válasz az, hogy természetesen van esélyed, ha az az ideálod nem túlzásokon alapul.


" Voltam külföldön (Lengyelország) fél évet, és éh és föld a különbség. Ott meg lehet szólítani, lehet mosolyogni a nőkre, viszonozzák"


Kicsit menj tovább (a Baltikumig) és ott rá se kell mosolyogni a nőkre, ők szólítanak meg.


"Ha tudtok, (férfiak) adjatok tippeket, hogy hol találtatok, értelmes, természetes, igazi nőket"


Sokat találtam már, itt Pesten. Ha úgy érzed, hogy egy nő sem megfelelő, akkor valószínűleg az igényeid nyakatekertek, vagy nem tudod, hogy találd meg, amit keresel. Pl. ha "értelmes nőt" keresel, és ezt úgy érted, hogy minimum doktorija legyen fizikából, akkor valószínűleg kicsi lesz a választék, de efféle kritérium felállításának semmi értelme.


"minden nő különlegesnek hiszi magát, pedig unalmas"


Jé, pont mint a férfiak.

2012. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

„ a válasz az, hogy természetesen van esélyed, ha az az ideálod nem túlzásokon alapul. „


Milyen túlzás? az túlzás, hogy ne legyen ribanc, gondolkodjon és öltözzön normálisan?


„Kicsit menj tovább (a Baltikumig) és ott rá se kell mosolyogni a nőkre, ők szólítanak meg. „


Most hogy jön ide a Baltikum? Kezdődik a félrebeszélés.



„Sokat találtam már, itt Pesten. Ha úgy érzed, hogy egy nő sem megfelelő, akkor valószínűleg az igényeid nyakatekertek, vagy nem tudod, hogy találd meg, amit keresel. Pl. ha "értelmes nőt" keresel, és ezt úgy érted, hogy minimum doktorija legyen fizikából, akkor valószínűleg kicsi lesz a választék, de efféle kritérium felállításának semmi értelme. „


Igen, rohadt nagy igényeim vannak, feljebb le is írtam. Lejjebb vihetem végül is, és összejöhetek a üresfejű libával, igazad van. Milyen doktorija, te miről beszélsz?? Összehordasz minden baromságot. Hol írtam olyat, hogy legyen diplomája vagy doktorija? Azt írtam, hogy gondolkodjon, vagy szted csak olyan nők tudnak gondolkodni, akiknek van doktorijuk? Meg mi az,h nyakatekert igény ?:D. Te jó ég.



„Jé, pont mint a férfiak.”


Tipikus női válasz, ciki, mivel te állítólag férfi vagy:D. Kösz, neked többet nem kell írnod ehhez a kérdéshez, ennyi hülyeség bőven elég volt, ne fáradj, úgyse reagálok már rá. Ha esetleg sikerül majd értelmezned a kérdést és a kifejtést, akkor kapsz még egy esélyt.

2012. máj. 11. 20:21
 4/17 anonim ***** válasza:

"A másik ami feltűnő, az a magyar nők többségének hihetetlen beképzeltsége. Voltam külföldön (Lengyelország) fél évet, és éh és föld a különbség. Ott meg lehet szólítani, lehet mosolyogni a nőkre, viszonozzák, Magyarországon meg szinte mindegyikük sértődött fejjel mászkál, és hozzájuk sem lehet szólni. ez mitől van? "



Na, ezzel totál egyetértek:D

Én látok normális nőket (lányokat), de én is keveset ismerek. És általában mind foglaltak és olyanokra buknak, akik kihasználják őket.

2012. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

"Kicsit menj tovább (a Baltikumig) és ott rá se kell mosolyogni a nőkre, ők szólítanak meg. "



Ez komoly? Máris indulok:D

2012. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Már a két kezemen nem tudom megszámolni, hanyadszorra rinyálsz már itt ugyanazokkal a stilisztikai panelekkel, ugyanolyan - pökhendinek álcázott - gyámoltalansággal. Menj vissza Lengyelországba, keress ott - de hisz ott sem találtál, ezek szerint! Ejnye, öcsém...
2012. máj. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Stilisztika panelek, aha. Ja, minden ilyen kérdést én írok ki nyilván.
2012. máj. 11. 20:38
 8/17 anonim ***** válasza:
58%

"ez más európai országban is így van? Ott is elfajzottak a nők?"


Nem tudom, jártál-e már Angliában. Hát azok a r*bancok még az ittenieket is lekörözik! Elképesztő, mennyire képesek leinni magukat, simán verekednek bárkivel a nyílt utcán is és elképesztő ocsmány szövegük van!

Nem ritka, hogy nagyobb városokban hétvégente a fogdákban tizen-húszonévesek üdülnek egy-egy éjszakát, mert még a rendőrbe is simán belekötnek részegen. Ott nem sz*roznak, rácspják a bilincset, beviszik, azt majd anyuék jönnek érte.


Persze, hogy vannak még normális lányok. Mindig mondom, hogy bárkivel is ismerkedsz meg, várd meg, amíg megszólal, elkezd beszélni, mert az sokkal többet elárul róla, mint a külseje.

2012. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%

Most nem az én barátnőmet hozom fel, mert vele szemben talán egy kicsit elfogultabb vagyok, hanem az unokaöcsém barátnőjét.

Törődik a külsejével, de ritkán sminkel. Egy kicsit duci de egész jól áll neki (vagy csak már megszoktam).

Nem öltözik ribancosan, eddig sem öltözött úgy.

Okos és értelmes is. Bármiről el lehet vele beszélgetni. Legyen az sport, PC játék, űrkutatás, napi hírek bármi. Az én barátnőmmel is el tud beszélgetni a semmiről (ki milyen ruhát húz, kivel jár, melyik lakóház hogy néz ki).

Nem játssza meg magát, teljesen normális, mosolygós, tud főzni, nem rendmániás, de rendesen kitakarít. Nem igazán féltékeny típus.

Szerintem ő egy szinte tökéletes Nő.

2012. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát sajnos kevés van, a tizen-huszonévesek nagy része tényleg olyan mint ahogy írod,pont olyan korban nőttek fel ,ahol ezek lettek az értékek,a felszínesség a pénz a külső. Szóval 30-35 felett keress vagy ,ha az sok neked akkor kevésbé szép ,lehet duci ,de igényes ,iskolázott nem fővárosi és nem nagyvárosi lányok közt kutakodj.Sajnos rossz hír ,hogy a legtöbb foglalt.
2012. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!