Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire utalhatott ezzekkel a...

Mire utalhatott ezzekkel a megjegyzesekkel, egy 22 eves fiu egy 13 eves lanynak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!3 eves lany vagyok.Nemreg voltam eskuvon ahol talalkoztam egy fiuval aki 22 eves.Meg lattam maskor is, de sosem vettem figyelembe es nem is beseltem vele soha.Azt meg kell, hogy mondjam, hogy jol nez ki de ne nagy valami... . (eszembe se jutna jarni vele, vagy, hogy ugy teccen mint egy fiu, hisz 22 eves!) Nos, egyszer beakartam menni az ajton eelombe allt, es nem akar beengedni..aztan megis beengedett.Ra egy 15-20 percre felkert tancolni.Tancoltunk is.Tanc kozbe megismerkedtunk, es azt kerdezte, hogy "miert vagy olyan szomoru???" en mondtam hogy "nem vagyok szomoru, csak almos" s erre kerdezte, hogy "csinaljuk gyorsabban?".Na ezt annyira ket ertelmuen mondta, hogy nem lehetett nem arra gondolni, hogy xxx... . Az utan kiszakadt a harisnyam, es mondtam a baratnomnem, hogy mingyart letepem magamrol, s ezt valahogy meghallota, s kerdezte, hogy "segitsek???" Mire utalhatott ezekkel?Vagy ne gondljak semmi rosszra???
2012. máj. 7. 15:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokatm es a tanacsokat:)
2012. máj. 8. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!