Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti is ki vagytok bukva a...

Ti is ki vagytok bukva a melegtől?

Figyelt kérdés
Én nagyon.Az a baj,hogy az összes tavalyi ruhámat kinőttem,kihíztam,meg el is szakadtak és ezért fel kell újítanom a ruhatáramat.De amég ez nem történik meg,addig a régi rucikba kell járnom és mivel nincs nyári ruhám,ezért szét sülök egész nap és nagyon rosszul vagyok.Hányingerem van,fáj mindenem.Kicsit hiányzik a hideg:(Most még azt terveztem,hogy este elmegyek sétálni,de fáj a lábam,leragad a szemem és minden bajom van.Utálom ezt a rohadt meleget.Ti is így vagytok vele?

2012. ápr. 30. 20:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem! Én nagyon örülök neki, kifejezetten élvezem. Azzal együtt is, hogy szombaton, vagyis az első igazi meleg hétvégi napon ronggyá égett a bőröm, mivel reggeltől estig kint voltam. Dehát erre való a Panthenol :D
2012. ápr. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
11 Jut eszembe,lebarnulni sem szeretnék,jól néz ki a fehér bőr:)
2012. ápr. 30. 21:22
 13/20 gepzene ***** válasza:
Nem kell rövid cucc, nem kell barnulás, de az időjárás a baj. Nekem kell rövid cucc, kell a napfény és a levegő, és igen, túl meleg van már most is. Mégis kénytelen vagyok szégyenteljesen örülni a jó időnek... Eleget harcoltunk a faggyal és az árával. Rövidgatya és nagy igen az életre.
2012. máj. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Utálom a meleget, a nyarat, mindig izzadok, tapadok, ragadok, büdös vagyok, strandra nem mehetek, mert bőrbeteg vagyok, ami hiába nem fertőző, de kinéznek...

Amúgy is utálom a nyári ruhákat, kényelmetlenül érzem magam bennük, áldozatnak, hogy a férfiak bámuljanak, leszólítsanak és perverz dolgokat mondjanak... (minden évben megtalál valami retardált, pedig nem öltözöm úgy, de már egy toptól és halásznadrágtól ki vannak bukva és unintelligens módon felajánlkoznak nekem...)

2012. máj. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Erre igazából olyan cinikus választ tudnék írni, hogy a kérdező miattam is rosszul érezné magát...
2012. máj. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

14 Én ezért kerülöm az embereket:)Amúgy láttam egy nőt,akin 40 fok melegben lenge hosszú ujjú cucc volt,valószínű,napallergiája volt.Az ő példáját kéne követni.

15 Nyugodtan:D

2012. máj. 1. 15:43
 17/20 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy lehet hogy a nyáron 45 fok is lehet akár. Ha ez így lesz, én meghalok, már most is csak egy szál bugyiban vagyok képes meglenni. Utálom a meleget :/
2012. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Utálom amikor ilyen meleg van. Izzadok mint állat, és még egy ronda bőrbetegségem is van, ami miatt még úszkálni se szívesen mennék el. A nyarat inkább itthon töltöm, vagy valami más hűvös helyen és csak eset nyolc után mozdulok ki. A perverz férfiak meg a másik...
2012. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

45 fok?:O:((((((((

Én akkor meghalok.Ezt most komolyan mondom.Már most be vagyok tojva.Lehet,ez lesz a világvége.45 fok????Remélem,ez nem igaz:(Gyűlölöm a meleget,a nyár egy szívás.Mit fogunk mi csinálni 45 fokban?Úristen.Remélem,ez most csak rémhír,mert most jól beijedtem.Ráadásul ma én is pont ezen gondolkoztam,hogy április van,miért van ilyenkor 30-35 fok?És ha most ilyen meleg van,akkor mi lesz nyáron?:OSajnos beleillik a logikába.

2012. máj. 3. 18:05
 20/20 gepzene ***** válasza:
"Sajnos" a logika ennél sokkal szigorúbb a kiinduló adatok helyességét illetően...
2012. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!