Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti is ki vagytok bukva a...

Ti is ki vagytok bukva a melegtől?

Figyelt kérdés
Én nagyon.Az a baj,hogy az összes tavalyi ruhámat kinőttem,kihíztam,meg el is szakadtak és ezért fel kell újítanom a ruhatáramat.De amég ez nem történik meg,addig a régi rucikba kell járnom és mivel nincs nyári ruhám,ezért szét sülök egész nap és nagyon rosszul vagyok.Hányingerem van,fáj mindenem.Kicsit hiányzik a hideg:(Most még azt terveztem,hogy este elmegyek sétálni,de fáj a lábam,leragad a szemem és minden bajom van.Utálom ezt a rohadt meleget.Ti is így vagytok vele?

2012. ápr. 30. 20:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem lazíts, mert szeptemberig ez lesz a jellemző idő. Hadakozni nem érdemes ellene.
2012. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
:(
2012. ápr. 30. 20:35
 3/20 anonim ***** válasza:

De jó nektek!Én ma is a télikabátomban mentem melózni,és imádkoztam hogy beérjek a munkahelyemre úgy hogy a hetet ne úgy kezdjem,hogy szarrá ázzak.Már lassan 2 hete folyamatosan esik,és 7-11 fok között van mindig.Mi még este bekapcsoljuk a fűtést.

<angliai lakos>

2012. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele. jobban bírom a 20°c körüli hőmérsékletet. még csak a 2. nap de legalább úgy érzem magam mintha augusztus lenne, és tartana ez az idő már vagy a 3.hónapja.
2012. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Jah ne is mond milyen rossz,bár én szeretem a meleget,de nem ennyire...most már csak azon gondolkozom,hogy ha most ennyire rossz a melegben,és még csak elsem kezdődött a nyár,akkor milesz velem juliusban vagy augusztusban...jaj inkább nem gonolok rá....:(
2012. ápr. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

3 Mázlista.

4 Én is így érzem magam.Azt olvastam amúgy valahol,hogy megdőlt a meleg rekord is.Remélem,azért májusban még visszajön a hideg:)

2012. ápr. 30. 21:02
 7/20 A kérdező kommentje:
5 Na ez az.Ettől vagyok megrémülve én is.Ráadásul utálom a rövidgatyát és a szoknyát is:(Fel nem veszem:(
2012. ápr. 30. 21:03
 8/20 anonim ***** válasza:
Én nem :) Szerintem a jó időhöz minimum 25 fok kell, de inkább több. Én a telet utálom, de annyira, hogy néha szinte sírva kelek fel a sötétben, mert arra gondolok, hogy ki kell menni a hidegbe :(
2012. ápr. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hidd el,nem vagyok mázlista.Néha olyan jó lenne ha végre itt is lennének napos 28-30 fokok.De csak esik és esik.2 hete folyamatosan esik,és be van borulva.Tegnap jeget is kaptunk rendesen,így akár kintről szedhettem volna az üdítőbe..Nem mindig kellemes,hogy egész nyáron 10-15 fokok vannak.remélem idén nekem is lesz szép napos nyaram,mert nem fogok tudni hazamenni sem..
2012. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
9 Az eső miatt mondjuk tényleg nem irigyellek:SDe a 15-16 fokok miatt igen:)Még pár hónapja olyan jó volt,most meg...ez a kisebbik probléma amúgy,de az óraátállításért sem rajongok.Szeretem a sötétséget.Nekem valahova északra kellett volna születnem.
2012. ápr. 30. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!