Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35-hetes pocis vagyok! Közeleg...

35-hetes pocis vagyok! Közeleg az idő, félek egy picit a szüléstől, és a nagy melegtől, amit nemigazán bírok! Ti hogy vagytok a ezzel?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én még csak a 32. hetet töltöttem, de engem is foglalkoztat a szüléstől való "para" gondolata. Szerintem nincs olyan, aki ne tartana tőle legalább egy kicsit. Én próbálok tudtosan készülni, és inkább az utána következő csodálatos időkre gondolni.

Remélem tudtam segíteni, addig is boldog pocakos napokat!

2009. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szia.Most töltöm a 35..én is félek,de már várom is,igy a vége felé elég nehéz már.Nehezen alszom,fáj mindenem,vizesedek,és a vérnyomásom is emelkedett.De már nem sok van hátra.Kitatás neked is!
2009. máj. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is holnapután töltöm a 35. hetemet! Én is nehezebben bírom és nem fogom bánni ha elöbb kibújik a kislányunk, de azért a 36. betöltött hetet mindeképp várja meg és érje el azt a súlyt ami megfelelő neki! ;)


Félni igazából nem félek, pedig első baba lesz én is inkább az utána következő napok-hetek-hónapok-évekre gondolok ;) Persze van mikor elkap a tudat h hamarosan szülés... :)


Kitartás lányok én is csak ezt tudom írni! ;)

Hol szültök?

2009. máj. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én sote 2.
2009. máj. 11. 13:49
 5/8 anonim ***** válasza:

sziasztok!én 33hetes pocis vagyok!én sem bírom ezt a nagy meleget de hátha lesz a héten egy kis enyhülés,bízzunk benne!A pocim sokat keményedik,vizesedik a lábam,fáj a derekam,alig bírok aludni...de kitartás már nem sok van hátra nekem se,inkább gondoljunk úgy ezekre a napokra hogy lassan már furcsa lesz hogy nem mocorog benn majd senki!:)

Boldog Babavárást mindenkinek!

2009. máj. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne félj!

Hideg vizes zsepivel vagy törölközővel frissítsd fel magad, plusz a csuklódat tedd hideg víz alá (ne sokáig, mert megfázik az izület)és ha nem vagy torokfájós ihatsz hideg vizet. Én kánikulában meleg teát szoktam inni, attól egy ideig kevésbé érzem a hőséget, de bevált a csuklóhűtés is.

A szüléshez meg vigyél egy kis kéztörlőt vagy textilpelust és ha nagyon meleged van, vizezzétek be és törölgesd meg magad (vagy aki éppen veled van, az is csinálhatja). Ásványvizet vigyél magaddal!

2009. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok: 36+0 hetes vagyok
2009. máj. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

En penteken toltom a 35.hetet.

En is nagyon parazok mar a szulestol de igyekszem mindig arra koncentralni h az "eredmeny" mindent meger.Erre vartunk mar honapok ota.

Hat igen a meleg.Legszivesebben meztelenul jarkalnek,annyira nem birom pedig vilag eletembe fazos voltam mindig.De ilyenkor meg arra gondolok h mi meg szerencsesek vagyunk,mert a nagy juliusi melegtol megszabadulunk.Milyen lehet annak aki julisba,augusztusba szul?

Szep babavarast,igy a vegefele nektek.

2009. máj. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!