Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akik utálják...

Azok a férfiak, akik utálják a nőket miért utálják őket? Mi az a dolog, ami odáig vezet, hogy meggyűlőlik a női nemet?

Figyelt kérdés

Itt GYIK-en annyi ilyen nőellenes kérdést lehet olvasni, hát kíváncsi lettem, hogy vajon miért vannak ezek :) volt olyan, hogy "a nők többsége nem képes gondolkodni", de olyat is láttam már, hogy "az összes nő r*banc". Mi kell ahhoz, hogy valaki ilyen véleményt alkosson és nyilvánosan ki is mondja ezt?


(Köszönöm, olyan válaszokra most nem vagyok kíváncsi, hogy na de a nők többsége tényleg hülye stb, a kérdésre várok válaszokat!)


2012. ápr. 24. 08:39
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Kedves 52 %-os! Te félreértettél :) semmi olyasmit nem akartam a kérdésből kihozni, amiket te itt leírtál. De az, ha valaki minden nőt ler*bancoz, szerintem enyhén nem építő jellegű kritika, ráadásul igen nagy ostobaságra vall a GYIK által leszűrni ezt. Mert itt a GYIK-en tényleg találkozni olyan idiótákkal, hogy el sem hinni, hogy vannak ilyenek. De ez alapján nem lehet kijelenteni azt, hogy az összes nő r*banc, ahogyan azt sem, hogy az összes férfi nem tud szöveget értelmezni ;)


A kérdés lényege az, amit olvasol és nem az, amit belemagyarázol. Mert szerintem, ha valaki kijelenti, hogy az összes nő r*banc, abból enyhén kiérződik valamiféle utálat.

(és mielőtt bárki megvádolna, én senkit nem pontoztam se fel se le :))

2012. ápr. 25. 11:17
 22/24 anonim ***** válasza:
95%
Nincs tisztában önmagával, ezért fogalma sincs, milyen nőt szeretne, csak vaktában "lövöldöz", ennek következménye a csalódás. Ameddig magában nem rakja helyre a dolgokat, addig csalódni fog.
2012. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
előző oldalról valaki aki a kérdést öngólnak minősítette: ez egy valósan létező jelenség itt a gyk-n és talán a való életből sem ismeretlen. talán ez egy kihívás a nőknek, tudva hogy szeretik a rossz, nevelni való fószert. ha meg nem jön be akkor önbeteljesítő jóslat, akkor legalább igazuk van
2012. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 brokenbone ***** válasza:
44%
mert lelketlen szemét állatok, azért.a nők a férfiakat szidják, disznózzák orrba-szájba.így van ez rendjén, el kell fogadni.
2013. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!