Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akik utálják...

Azok a férfiak, akik utálják a nőket miért utálják őket? Mi az a dolog, ami odáig vezet, hogy meggyűlőlik a női nemet?

Figyelt kérdés

Itt GYIK-en annyi ilyen nőellenes kérdést lehet olvasni, hát kíváncsi lettem, hogy vajon miért vannak ezek :) volt olyan, hogy "a nők többsége nem képes gondolkodni", de olyat is láttam már, hogy "az összes nő r*banc". Mi kell ahhoz, hogy valaki ilyen véleményt alkosson és nyilvánosan ki is mondja ezt?


(Köszönöm, olyan válaszokra most nem vagyok kíváncsi, hogy na de a nők többsége tényleg hülye stb, a kérdésre várok válaszokat!)


2012. ápr. 24. 08:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
17%
Egyébként az előbb te is általánosítottál,mikor azt írtad,hogy az ilyen pasik nem is igazám "pasik" ott lennt,csak az én hozzászólásomra javítottad ki. Amúgy meg kár ezen vitázni,mert az emberben maga az evolúció hozza létre az általánosítást(nem csak az ember általánosít),te is ugyanúgy szoktál általánosítani,mint ahogy én és hazudik aki azt mondja ő nem szokott.
2012. ápr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
16%

Ha a valo eletrol van szo akkor halat adok, h ertelmes nokkel vagyok korulveve, mert itt a gyalorin tudja meg az ember, h mennyire is lehetnek hulyek a nok.

Ha csak annyi tapasztalatom lenne a nokkel, amit itt tortent akkor inkabb mennek bu.zinak.

Tegnap is felraktam egy kerdest, a 15 valaszolobol kb 2 fogta fel agyilag.

A tobbinek vagy 3* magyaraztam el es meg mindig volt olyan hulye, aki csak fujta a magaet, komolyan mintha a hulyeknek beszeltem volna.

Persze mikor leesett akkor meg ment a durci, h akkor is egy se.ggfej vagyok.

Na, es akkor ne nezzem hulyenek a noket(egyebkent a csaladi temaban voltam, ott amugy is fokozott a veszely, mert egy gyujto):D

2012. ápr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
42%

12. épp ez jutott eszembe nekem is. A család kategória itt a legjobb bizonyíték arra, hogy a nők tudják keverni legjobban a kakit. Ha nincs probléma, akkor gyártanak.

Mielőtt megkapnám, hogy nőgyűlölő vagyok, nem vagyok az, mert én is nő vagyok. Épp ezért szomorít el, hogy sokan tényleg nagyon ostobán tudnak viselkedni.

2012. ápr. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
75%

" "Mi kell ahhoz, hogy valaki ilyen véleményt alkosson és nyilvánosan ki is mondja ezt? "


Hát véleményem szerint, ehhez kell egy bizonyos fokú degeneráltág, korlátoltság, beszűkülés, kulturálatlanság, sötétség."


Egyrészt egyetértek veled, másrészt ez ugyanúgy működik a nőknél is amikor jönnek a "minden pasi idióta és csak a lyukat látja bennünk, vigyázni kell velük mert csak AZT akarja MINDEGYIK" szöveggel. Ezt csak azért írom le mert még itt gyakorin is megy a kettős mérce, tehát ha egy nő ezt írja le akkor jönnek a megértő válaszok miközben ő se jobb a nőgyűlölő férfiaknál.

2012. ápr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

13-mas! Nő vagyok és abszolút igazat adok neked! Abban a családi kapcsolatok kategóriában aztán szoktak lenni kérdések, de némely válasz is megéri a pénzét! Én itt GYIK-en kétfajta emberrel találkoztam eddig, vagy nagyon értelmessel, vagy nagyon de nagyon hülyével. Amúgy szeretem ezt az oldalt, mert ha nem lenne, akkor pl nem tudtam volna összeszedni angolból egy tanulótársat és nem tudtam volna lenyelvvizsgázni :)

Azt még hozzátenném, hogy főleg a családi kapcsolatok kategóriára jellemző (ahol inkább nőtöbbség uralkodik), hogy úgy le tudják pontozni egymást az emberek, hogy csak úgy lesek :D néha már a válaszom elejére odaírom, hogy légyszíves senki ne pontozzon le, csak mert nem ugyanaz a véleményünk. Nem azért kattolnak a piros kézre, mert nem hasznos a válasz, szimplán azért, mert zavarja őket az eltérő vélemény... ez azért elég nagy ostobaságra vall. Szerencsére ismerek elég értelmes nőt és férfit ahhoz, hogy ne könyveljem el vmelyik nemet egy idiótának :)

2012. ápr. 24. 10:31
 16/24 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem meg nem a tapasztalat vissz el odáig valakit. Mindenki megtapasztal dolgokat, de pont erre fogni a legkönnyebb. Nagyon egyszerű csalódásokra fogni, mert akkor bezárhatjuk a könyvet és mehetünk utunkra. Szerintem nem így van. Ezeknek az utálatoknak inkább a női arrogancia vezeti vissza. Továbbá idegesítő az is amikor egy nő olyan dolgon okoskodik mikor a férfi ért hozzá és ezzel csak hátráltatja a férfit. Talán még lehetne egy-két dolgot írni, de ennyi jut eszembe hirtelen.
2012. ápr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem meg senki sem gyűlöli a nőket csak a nők egyből hüledeznek amikor kapnak pár kritikát. Nem kell mindent a szívükre venni. Egyébként a kritikák többsége jogos.
2012. ápr. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
30%

Egyet értek az utolsóval.

És ajánlom figyelmetekbe, hogy itt mely válaszok lettek le- és felpontozva. Ez is sokat elárul ám...

2012. ápr. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
35%
Hát kérdező, ez nem úgy sült, ahogy szeretted volna, olybá tűnik. Gondolom, szeretted volna ebből az egészből azt kihozni, hogy aki kritizálni mer bizonyos nőket, az csak szűz, impotens vagy nagyon ronda férfi lehet. Ez rohadtul de nem így van. Ez egy olyan kérdés, ami a férfiakra nem vet vmi jó fényt, érdekes módon mégis mindenki nyugodtan, higgadt stílusban szólt hozzá.:). Most nézz meg egy nőket kritizáló kérdést és hozzászólásokat. A nők sértegetik a kérdezőt elég alpári stílusban és hisztiznek(vagy lepontozgatnak, mert akkor aztán igazuk lesz).Ezzel a kérdéssel megint csak azt bizonyítottad, hogy nők többsége mennyire nem tudja elviselni és felnőtt módjára kezelni a kritikát, és hogy mennyire képtelenek arra, hogy egyszer magukba nézzenek. Gratulálok, szép öngólt lőttél:).
2012. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
31%
úgy sült el*
2012. ápr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!