Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Azok a férfiak, akik utálják...

Azok a férfiak, akik utálják a nőket miért utálják őket? Mi az a dolog, ami odáig vezet, hogy meggyűlőlik a női nemet?

Figyelt kérdés

Itt GYIK-en annyi ilyen nőellenes kérdést lehet olvasni, hát kíváncsi lettem, hogy vajon miért vannak ezek :) volt olyan, hogy "a nők többsége nem képes gondolkodni", de olyat is láttam már, hogy "az összes nő r*banc". Mi kell ahhoz, hogy valaki ilyen véleményt alkosson és nyilvánosan ki is mondja ezt?


(Köszönöm, olyan válaszokra most nem vagyok kíváncsi, hogy na de a nők többsége tényleg hülye stb, a kérdésre várok válaszokat!)


2012. ápr. 24. 08:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
Lány vagyok, de szerintem a sok rossz tapasztalat lehet az egyik oka. Tegyük fel, van egy pasi, és mindig olyan nőkkel akad össze, akik megcsalják, kihasználják. Egy idő után akaratlanul is r*bancnak néz minden nőt. Szerintem.
2012. ápr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
43%
Valaki miért utája meg a cigányokat? Talán személyes tapasztalat?
2012. ápr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
36%

Nekem mindig valahogy olyan barátnőim vannak, akik sokszor kiakadnak, baráti körömben is ezt veszem észre...

Ezért nem utálom a nőket, de feltételezek valamiféle ideggyengeséget.

Családomban lévők nagy része is nyugtatókon él.

Egyáltalán nemis tudom, hogy találkoztam-e már olyan nővel, ami nem sértődik be kicsi dolgokon, nem kreál értelmetlen vitákat.

21F

2012. ápr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell vele foglalkozni, működik visszafélé is, lásd "Minden férfi disznó és csak _azt_ akarja!". Az anyósok meg élhetetlenek, közéállnak a párnak és leszólják a lányt a konyhában...
2012. ápr. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
66%
Ez vica verza.Mi nők is mondjuk az idióta pasikra.Szerintem ez tapasztalat, keseredettség.
2012. ápr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
De most mondjuk 1 vagy 2 rossz tapasztalat is elég ahhoz, hogy valaki így megutálja a másikat? Engem kicsi koromban molesztáltak, mégsem gondolom, hogy az összes férfi egy szatír barom.
2012. ápr. 24. 09:23
 7/24 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg sok kudarc és rossz tapasztalat. Bár szerintem kicsit túlzás, hogy a férfi meg tudja gyűlölni a női nemet, mert ettől még nem válik meleggé és valszag az anyját sem gyűlöli. Én személy szerint még soha nem találkoztam olyan férfival, aki érezteti ezt, esetleg olyannal aki maga alá rendel, de az ilyen típusú férfi is akar dugni, ahhoz pedig nem fér bele a teljes mértékű gyűlölet.
2012. ápr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

"Mi kell ahhoz, hogy valaki ilyen véleményt alkosson és nyilvánosan ki is mondja ezt? "


Hát véleményem szerint, ehhez kell egy bizonyos fokú degeneráltág, korlátoltság, beszűkülés, kulturálatlanság, sötétség. Még mit mondjak? Ja és szerintem az ilyen férfi nem igazán "férfi" ott...És ez pedig egy fajta védekezés, hogy a nőket szidja. ( Nagy fokú önbizalom hiány, amit azzal kompenzál, hogy egy álarcot veszi fel és lehet, hogy kívülről nagyképűnek tűnik, de hát tudjuk, hogy mi áll ennek a hátterében) Nekem az is nagyon unszipatikus, amikor valaki a volt párját szidja a sárga földig. Azt hiszi, hogy majd megsajnálom. De igazából ettől a fajta gondolkodásmódtól hányok. Most vagy együtt van valakivel, vagy szakít vele. De, hogy még után szidja, hogy ilyen volt, meg olyan volt. Primitiv nagyon!

2012. ápr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
40%
Nekem vannak férfiismerőseim,akik nem panaszkodhatnak numerákban,kapósak a női nemnél,mégis r.bancnak tartják a nőket.
2012. ápr. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
igen, van ilyen is. Vannak, akik, ha meg kapják a nőt, azért kur.va és vannak, akik nem kapják meg a nőt, akkor meg azért kur.va, elmondják mindennek. Az előbb írni akartam. De a végeredmény ugyanaz. Primitívek...Persze néhány nő meg is érdemli. Hiszen ha nincs kur.va nincs kurafi és azonos kategóriában vannak ezekkel a férfiakkal. De általánosítani, hogy minden nő/férfi ilyen meg olyan hát... Már leírtam!
2012. ápr. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!