Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ciki kamaszoknál kézfogással...

Ciki kamaszoknál kézfogással bemutatkozni?

Figyelt kérdés
Ma az egyik barátnőm bemutatott a fiújának. Mivel még nem találkoztunk sosem, kezet nyújtottam és bemutatkoztam neki. Viszont ő elég furcsán nézett rám, és csak pár másodperc hatásszünet után rázott kezet velem. Illetve inkább csak én ráztam meg, ő csak nagyon gyengén megfogta. 17 éves vagyok, ők is velem egykorúak. A kérdésem az, hogy ez így túl "hivatalos" lenne? Úgy értem az oké, hogy a nálam idősebbeknek így mutatkozom be, de akkor a kamaszoknak hogy kell köszönni? :) Lehet furán hangzik a kérdés, de kicsit elbizonytalanodtam... lehet hogy elég "merevnek" tűntem, nem tudom...

2012. ápr. 20. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor merev, ha mereven/önbizalom hiányosan csinálod.
2012. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Én gyűlölöm ezt a kézfogásos dolgot.

Mégis miért kéne nekem idegenek kezét fogdosnom?

Még azokét se szeretem akiket ismerem.

Lehet ő is valahogy így van vele.

De amúgy kb ekkoriban kezd ez szokássá válni szerintem.

2012. ápr. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az önbizalommal nincsen gond szerintem... :D

Lehet hogy nem szeret kezet fogni... Nekem így tanították, nem tehetek róla. Akkor csak a nevemet mondjam és kész...?

2012. ápr. 20. 19:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csináltad, ez érdekes... lehet, hogy nincs hozzászokva.
2012. ápr. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem mondd hogy szia ... vagyok, mosolyogj kicsit csinálj valamit vond meg a vállad billentsd oldalraa fejed, kicsit integess (de ne nagyon mert az idétlen) csak ints az elég sztem.
2012. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is használom a kézfogást, rám nem szoktak furcsán nézni. Lehet, hogy tényleg túl mereven csinálod.
2012. ápr. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor egy haverom bemutatott egy barátjának, az rögtön puszilkodni akart, én meg ugyanígy kézfogásra nyújtottam a kezem. Részemről inkább a kézfogás...
2012. ápr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem te jól csináltad... Lehet a másiknak nem volt gyerekszobája... ;)
2012. ápr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!