Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nyáron szoktatok meztelenül...

Nyáron szoktatok meztelenül lenni otthon a lakásban?

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 16:05
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy fürdés után átszaladok a szobába, de úgy egyébként nem. Akármikor adódhat akármi, véletlen valaki bejöhet, meg egyébként sem érzem jól magam meztelenül.
2009. jún. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
79%
Max bikiniben. Borzalmasan érezném magam ruha nélkül.
2009. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
79%
nem:D
2009. jún. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
87%
Én amikor tehettem (a párommal éltem), akkor amikor csak lehett úgy mászkáltam. Sajnos most nem lehet, mert szülőmmel élek.:( Nagyon szabad érzés, imádom.
2009. jún. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
30%

Van erre egy pszichiátriai diagnózis, DSM-IV 342.3: a"a nemi szervek feltárása idegenek előtt"

Mostanában naturisták nagyon oda vannak, hogy mert ez miylen természetes, de sztem egyfajta legális kiélése az exhibicionista vágyaknak.

2009. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
77%
Az más h haverokkal nyáron imádunk ruha nélkül ökörködni, fürdeni a dunaparton, de az tök buli :)
2009. jún. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
82%

Ja, állandóan, a csajom haragszik érte kicsit -belátnak az utcáról- mondja ilyenkor, de közben gyönyörködik és aszongya késöbb;-Istenem, de jó segged van.:))

A pszihiátriás okostojásnak üzenem, nem mindenki azért csinálja, hogy mutogassa magát. Tessék elképzelni, egyszerűen jól esik!!!!! Én alapvetően félénk természetű vagyok, nudista strandra pl. soha nem mennék, mert zavarna a sok redvás, himbálódzó pxcs, de otthon hadd legyek már otthon!! Sátorozáskor is szoktam pucéran elmenni az erdőbe éjjel, szenzációs és semmi perverz nincs benn, csodálatos érzés, mintha megszabadulnál minden emberi nyűgtől, amit az urbanizáció rád aggatott!

2009. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
72%
nem
2009. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
69%

Nem.

Én emeleten lakok,egyszer zuhanyoztam,hirtelen elfelejtettem a konyhàban a gàzt elzàrni,én simàn meztelenül berohantam,az ablakok tàrva nyitva,egy munkàs sereg làthatta a testemet.

Annyira szégyelltem magam,hogy azota csakis ruhàba megyek ki a fürdöböl,és akkor is bevannak huzva a függönyök.

Egyébként nem szeretek meztelenkedni,elaludni meg köptelen lennék bugyi és felsö nélkül.

2009. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
85%
Nem,pedig kéne egy jóga könyben olvastam.
2009. jún. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!