Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor szoktak lenni az érettsé...

Mikor szoktak lenni az érettségi osztálytalálkozók?

Figyelt kérdés
Nekem idén lenne az 5 éves. Mikor szoktak lenni, úgy kb.? Érettségi időszakában, májusban, vagy később? Még most sejtem, hogy korai lenne, csak kíváncsi vagyok, mikorra számíthatok rá. (már persze ha lesz egyáltalán)
2012. márc. 31. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Lehet májusban és ősszel is, de egy dolog szükséges: valaki vagy valakik megszervezzék.
2012. márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát ami a szervezést illeti, én biztos nem veszek részt benne. De ismerve az embereket, lesz köztük, aki megszervezze.
2012. ápr. 1. 00:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk az 5 éves nyáron volt, júniusban-júliusban, pontosan nem emlékszem, de jó idő volt.
2012. ápr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5, 10, 20, 50 évente szoktak lenni - nálunk a középiskolában így volt, de hallottam már 3 éves, és 15 éves találkozóról is.
2012. ápr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!