Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináltok amikor valamilye...

Mit csináltok amikor valamilyen apróság miatt elromlik a kedvetek?

Figyelt kérdés
Az enyém most nem olyan jó, pedig délelőtt tök happy voltam meg minden :S Viszont bevertem a nózim, és most nincs jó kedvem :S Mivel vidítsam fel magam?
2012. márc. 29. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Én mindig zenét hallgatok ha rossz a kedvem.
2012. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
elszívok egy cigit és zenét hallgatok,vagy nekiállok idegből takarítani...
2012. márc. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy-két vidám videot, egyél egy kis csokit, menj el sétálni és nézd meg milyen szép a tavasz a kertekben, hallgas a neten jó zenéket, nézz meg egy vidám filmet, vagy olvas egy jó könyvet, telefonálj egy ismerősödnek, takarítsd ki a szobádat és élvezd a rendet, gondolj arra, hogy nem marad örökre piros az orrod. :-)))
2012. márc. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szívom az üres patronos e cigimet,mert az olyan jó.
2012. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is zenét hallgatok,és ha nem hallja senki akkor én is énekelem közben,néhány perc,és garantáltan jobb lesz a kedved! Vagy nézz néhány vicces videót,közben egyél meg egy csokit. :)

http://www.youtube.com/watch?v=IvceXLlijAs

2012. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ma nekem sincs túl jó kedvem, megint sikerült ""épitő kritikát"" tennie az egyik bunkó munkatársamnak. Munka után elmentünk barátommal sütizni, most már egy kicsit jobb. :)
2012. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem a mozgás jobb kedvre szokott deríteni. Reggel pl a fél órás gyalogút kifejezetten jót tesz, mert van, hogy eleve morcosaan kelek fel, s így legalább felébredek és felvidulok mielőtt elkezdődne a munkanap. Futás is nagyon jót szokott tenni. Vagy egy csoki :D. Vagy barátnőkkel való találka, az mindig felvillanyoz. De minden attól függ, hogy mi a rossz kedv okozója, ettől függ a "gyógymód" is.
2012. márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja igen, a zene kimaradt, az nekem is segíteni szokott.
2012. márc. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :))
2012. márc. 30. 18:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!