Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted is néha hülyék az...

Szerinted is néha hülyék az emberek?

Figyelt kérdés

Szia!


Mostanában egyre többet veszem észre, hogy sok a bunkó,

aki nem tiszteli a másikat, esetleg előítéletesek és néha

lenézőek a másikkal. Észrevetted? Pimaszok. Barátnak

mondják magukat, közben meg folyton csipkelődnek stb.

Mi a véleményed?



2012. márc. 29. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A romló erkölcs és tiszteletlenség sajnos elég jelentős erőt képvisel kis hazánkban.... Sok a hülye sajnos.
2012. márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményed^^ hát igen, ez a baj.

Pedig néha egy kis kedvesség igazi kincs. ;)

2012. márc. 29. 16:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, aki hülyének születik, hülyének hal meg. Az ilyen embert nem lehet meg változtatni. Én már rég ezért nem bízok meg sok emberben. De a reményem még mindig él.
2012. márc. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Néha? Mikor nem?:P

Koncentrálj a nem hülyékre! És légy boldog!

2012. márc. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az emberek 90%-a idióta, ostoba, bunkó.
2012. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Serdülő korú vagy, utolsó, ugye? Ne félj: kb. 30 éves korod körül, ha szerencsés vagy, megfordul az arány: észreveszed majd, hogy az emberek kb. 90 %-a egy mosolyod, egy jó szavad után bármiben partner.
2012. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Szerintem az emberek 90%-a idióta, ostoba, bunkó."


Legyen 100% és akkor te is benne leszel.


Amúgy csak a megértés hiányzik sok emberből. Mielőtt gondolkodnának elkezdenek pattogni és utána nehezen ismernék el, ha tévednek vagy el sem ismerik. Nem hülyék az emberek. Már az is elég indulatos, hogy így lehülyézitek a népet. Szerintem bennetek sincs megértés, ha már így lehülyézitek az embereket.

2012. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Serdülő korú vagy, utolsó, ugye?"


22 vagyok.


"Nem hülyék az emberek."


Dehogynem. Minden nap szembesülök a való életben és ezen az oldalon is a mérhetetlen emberi ostobasággal. Az emberek iszonyatosan ostobák, és műveletlenek, mindeközben az egojuk valahol a sztratoszférában jár.


"Szerintem bennetek sincs megértés"


Miért legyen bennem megértés? Világ életemben ki voltam közösítve, csak azért, mert gyenge a fizikumom, és mert nem viselkedtem állat módjára, és tudtam viselkedni, továbbá, mert a többséget frusztrálta az, hogy lazán megtanulom azt öt perc alatt, amire ők órák alatt sem képesek. A való életben egy-egy egyénnel általában megértő vagyok, de attól az emberiséget, az embereket birkáknak tekintem. Elég csak beszélgetni, vitázni egy-két emberrel. Képtelenek önálló érvet hozni, csak a már unos-untalan emlegetett marhaságokat hozzák érv helyett.

2012. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2012. márc. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat^^ igazatok van!

utolsó válaszoló, nem tudtam erre mást

mondani, ne haragudj.... másképp ezt

nem lehet megfogalmazni....

2012. márc. 29. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!