Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most ez komoly? Ennyire...

Most ez komoly? Ennyire hülyék lennének az emberek? Nyilván, hogy Bochkorék nem gondolták komolyan.

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 18. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Két ötlettelen, kiégett, lejárt lemez kategóriájú "médiaszemélyiség". Már nagyon régen el kellett volna húzzanak az éterből, és produceri teendőket ellátni, vagy akármit. Más jóérzésű ember hasonló pozícióban ezt teszi.
2012. febr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolták komolyan, de amíg ez egy baráti ökörködésben helyén van, addig egy nagy hallgatottságú rádióban nem feltétlenül. Mondom ezt úgy, hogy én semmi hasonlón nem akadok ki, mert hozzáedződtem az ilyen poénkodáshoz, de ettől még tudom, hogy sokan mások nem. Ezt szerintem ők is tudják és nem ártott volna figyelembe venniük. Így viszont legalább kapnak egy kis reklámot...
2012. febr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én inkább Bochkornak kötnék el valamit, hogy ne legyen képes szaporodni, mert az ilyen "betegség", mint ő, jobb, ha nem terjed tovább... :P
2012. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezek hülye viccek voltak szóval talán legközelebb legalább figyelnek egy kicsit!
2012. febr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Arra nem térek ki, hogy kedvelem-e őket, mert tök lényegtelen. Viszont az állatvédelemnek addig van értelme, amíg normális keretek között csinálja az ember. Mikor meghallottam az egész ügyet, nevetnem kellett, aztán rájöttem, nekem is vannak ilyen idióta ismerőseim. Baromi nagy állatvédő hölgyike, de a saját kutyáját nem nevelte meg annyira, hogy ne kelljen folyamatosan fogni, ha vendég jön a házba. Haza akar cipelni egy macskát, mert borult időben, eső előtt kiengedték a házból a gazdái...

Lényeg a lényeg, néhány állatvédő teljesen el van szállva, az ilyenek nekem borzalmasan antipatikusak.

2012. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vannak ilyenek, de viccnek akkor is durva volt.
2012. febr. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy tudni kéne, mikor, mit engedhet meg magának az ember. Egy olyan adásban amit nagyon sok, nagyon különböző nézetű, és lelkivilágú ember hallgat nagyon észnél kell lenni. Szerintem itt túl lőttek a célon! Ez a "baltával szét..." dolog nekem is sérti a fülem.
2012. febr. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!