Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A főnököm miért hátráltat és...

A főnököm miért hátráltat és miért néz hülyének?

Figyelt kérdés

bejövő, kimenő számlákat ellenőrzök, pénztárat készítek, ez a munkám

pl-k a kérdéshez:

1. volt, hogy érkezett egy számla, ami úgy el volt írva és olyan helytelen volt, mint soha semmi.

bescanneltem, jeleztem a főnökömnek. erre nem válaszol.

Másnap rákérdeztem, amikor még akkor sem jött válasz, hogy mit tegyek ebben az esetben. Erre visszakérdezett, hogy írtam a levelére valamit? mondtam nem. erre azt kérdezte, akkor mit kell tenni? hát semmit...szóval ne foglalkozzak vele.nos ez a hátráltatás része, mert addig az agyamban volt, rakosgattam, meg sorolhatnám, munkát jelentett.

2. volt, hogy olyan árut kellett számláznom, aminek a gépben nem volt ára. Jeleztem, hogy amennyiért megvettük írhatom e azt eladási árnak. erre visszakérdez, hogy miért nem tudom, csináltam már ilyet (ha csináltam volna, lenne ára a gépben....soha nem volt még ilyen)erre nagy nehezen kinyögi, hogy ugyanazon az áron adjuk el, azt írjam be.

másnap megint felhozta, hogy miért nem tudtam, amikor csináltam már!! nos ez volt a hülyének néz része


és ilyeneket amikor csak kontaktban vagyunk megkapok tőle


2012. márc. 28. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert alkalmazottja vagy, megteheti és mert ilyen rossz a természete. Sajnos a legtöbb főnöknek vannak hasonló hülyeségei ,nagyon nagyon ritka az emberileg és szakmailag is jó vezető.Azon legyél ,hogy valahol te legyél majd a főnök és nem történnek majd ilyen dolgok..
2012. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

már ott tartok, ha vmit mondanom, vagy kérdeznem kell, előtte napokig halogatom, hátha megoldódik magától.jön vmi plusz infó, vagy akármi.


ma pl elkezdtem mondani egy mondatot, hogy két áruval ugyanaz a...itt közbevágott, hogy semmi nem ugyanaz és elkezdett az egyik áru megrendeléséről beszélni, ami totál nem vágott össze azzal, amit mondani akartam.

így most ennél is azt várom, hátha kiforrja majd magát és nem kell említenem.

2012. márc. 28. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Zakkant hülye a főnököd .Vagy ne foglalkozz vele, ne kérdezz semmit és csináld ahogy esik úgy puffan alapon a dolgod ,vagy keress másik melót sürgősen. Helyedben az ilyen kétes számlákat kidobnám a francba, adatbázisba meg beletörölgetnék. Bomlaszd a céget:D
2012. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De alapból meg szeretem a munkám és rendkívül profi vagyok benne, olyan dolgokat, helyzeteket megoldok, hogy büszke vagyok saját magamra, sikerélményem van, meg stb.


és ha kérdést teszek fel, az nem tudattalanságból, meg butaságból jön, hanem teljesen jogosan, vagy akár a cég érdekében.


szóval nem felmondani szeretnék, hanem szeretném, ha bízna a munkámban. Vagy ha abban nem is, de legalább a hozzáértésemben.

2012. márc. 28. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Keresd meg a főnököd főnökét és tájékoztasd a helyzetről!
2012. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!