Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit élveztek abban, hogy...

Mit élveztek abban, hogy piszkáljátok a másikat?

Figyelt kérdés
Azokhoz szólok, akik csak úgy élvezetből gyötörnek másokat. Mi a frászt élveztek benne? Miért jó? Hogy képzelitek ezt a dolgot? Belegondoltok egyáltalán abba, hogy mit csináltok? Engem négy éven keresztül piszkált elég durván egy egész osztály, most ott tartok, hogy ha szembe jön velem valaki elképzelem, hogyan ölöm meg és erős vágyat is érzek rá. Mások, akik összetörnek az öngyilkosságba menekülnek. Az a könnyebbik út. De én harcolok. Igaz továbbra is bántanak. Van, hogy én is összeomlok és leülök a földre. Olyankor vagy nevetek vagy sírok önkéntelenül, de bámulok a semmibe. Ezt tette velem pár személy, akik csak szórakozni akartak. De mégis min? Mire jó ez nekik?

2012. márc. 24. 22:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nálunk sok jó tanuló volt az osztályban és sok hülye, és barátkoztak egymással a jó tanulók is és a nem jó tanulók is. Aztán voltak olyan jó tanulók akik csendesebbek voltak, de azokat sem piszkálta senki, mert csak csendesek voltak és kész, semmi okot nem adtak rá...
2012. márc. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"De azért nézz magadba, ki tudja talán te is gyötörsz valakit és észre sem vesezd. Majd csak akkor, ha azt hallod szét loccsant az aszfalton."


- Na, azért ne essünk túlzásokba, jó?

Sajnálom, hogy bántottak téged, nyilván nem érdemelted meg, de most tényleg, ne dramatizáljuk már túl a dolgokat!

1. Én SOSEM gúnyolok és bántok senkit, nem kell úgy csinálni, mintha rajtad kívül mindenki gonosz lenne.

2. Nem kell öngyilkosnak lenni, hanem meg kell keresni a társaságodat, ahol normálisak, és szeretnek.

Én sem voltam valami népszerű a középiskolában, sok bántást kaptam egyesektől. De nem mindenkitől. Iskolán kívül pedig rengeteg barátom volt. Így - bár nyilván bántott - nem akasztott ki a gúnyolódók viselkedése. Önálló személyiség voltam, saját tervekkel és programokkal. Aki nem szeretett, az nem érdekelt. Ennyi.

2012. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Meghunyászkodó? Hát ez a téveszme abból alakulhatott ki, hogy nem beszéltem valami sokat. Most se beszélek, a csendes jelzőt kaptam. Ez közöltem is velük, hogy ez nem így van. Csak annyi a lényeg, hogy szűkszavú vagyok. De ha valaki nem beszél az tuti valami alamuszi lehet, mi? Begyebesedett gondolkodás mód. Piszkosul adresszív vagyok, nem tart visszagátlás, hogy végezzek valakivel. Csak az, hogy akarattal fogom vissza magam.

Már alkalmaztam ezt az ember összeszedős dolgot is, de ezek gyorsabban szaporodnak, mint, hogy lenne elég épeszű lény.


Ne vedd magadra a kérdésem! Olvasd el újra! Most pedig az elsőt a magyarázatomban! Ha te nem az a fajta vagy, hogy okádásig leiszod magad, hol ott még nem is ihatsz alkoholt, akkor az már haladás. Ha meg még tanyasi is vagy, akkor biztos nem hozzád íródott ez a kérdés. Mármint olyan tanyasi, aki nem riad vissza a munkától.

L/15

2012. márc. 25. 15:54
 14/17 anonim ***** válasza:
lol jól van alakul ez, csak rajtad nem tudunk segiteni , de a diagnózis meglesz....
2012. márc. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tanyasi, akkor csak rossz ember lehetek? :D

Nem mellesleg 26 éves vagyok, és már dolgozom, szóval, nyilván nem riadok vissza a munkától.


Te pedig beteg ember vagy, és kezdem érteni az iskolatársaid viselkedését... Szerintem nézz kicsit magadba. Alapból támadsz itt is mindenkit, mikor senki se bántott, és ráadásul gyilkossággal meg hasonlókkal fenyegetőzöl. Segítek kicsit: a stílussal van a baj!

2012. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nekik nem mondok semmit rosszat, talán ezzel volt a baj, ha visszaszólok valami trágárt, akkor talán elismertek volna olyannak, mint ők. De a kérdésemre még mindig nem kaptam választ.
2012. márc. 26. 18:22
 17/17 anonim ***** válasza:

Én nem piszkálok másokat, de nyilvánvaló, hogy mit élveznek abban.


1. A közös ellenség erősíti a csoport összetartását.

2. A közös szekálások közös élményeket generálnak.

3. A közös zaklatásokon sokat nevetnek, amivel boldogsághormonok szabadulnak fel.

4. A zaklatás sikerélményt ad nekik ("én vagyok a jobb").

2012. márc. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!