Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV nézők, mit élveztek abban...

VV nézők, mit élveztek abban hogy néztek másokat hogyan "élnek"?

Figyelt kérdés
inkább mondjuk majomkodásnak lehetne nevezni
2012. febr. 19. 14:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2%
Mert szürke élettér nélküli droidok akik nézik,akik mindig mások életén csámcsognak a saját megkeseredett unalmas létük helyett...
2012. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

És ti nagy VV utálók mit élveztek abban, hogy beleszóltok abba, hogy mások mit néznek? Garantálom, hogy ugyanúgy nézed különben nem foglalkoznál már vele.

Na ez a majomkodás, és ettől még csak nevetségesek lesztek:)

2012. febr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
"akik mindig mások életén csámcsognak a saját megkeseredett unalmas létük helyett..." Mindenki döntse el, hogy mit gondol arról aki ilyent mer írni, amikor arról van szó, hogy éppen abba ütöd bele az orrod, hogy ki mit néz otthon:D Kérdem én kinek nincs élete?:D
2012. febr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen egyetértek az előttem szólóval! Szálljatok már le a témáról! Ezt az egy csatornát fogjátok, vagy mi?
2012. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én szeretem a VV-t, ez mellett szeretem a meséket, szeretem a krimi sorozatokat, szeretem az összes természetfilmet,na a lényeg az lenne,hogy mindenki maga dönti el,hogy mi érdekli és nem kell megitélni mást az miatt,hogy mit néz.

Én a VV-t akkor nézem,ha egy fáradt nap után hazaesek és nyugodtan leülhetek a tv elé,engem leköt na és akkor mivan?

Én jókat tudok rajtuk röhögni és bele is tudom élni magam mindenféle sorozatba/filmbe és így a VV-be is.. túlzás,hogy élvezem,de szerintem itt is megmutatkozik,hogy hányféle ember létezik és miket tud kihozni az emberből a bezártság és más emberhez való alkalmazkodás.

2012. febr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
szarok a VV-re egyetlen részét sem láttam... csak a körmyezetemben pár ember húha ez meg az így megy úgy ki esik ki ki nem te jó ég... ennyire semmilyen életetek van, szánalmas...
2012. febr. 19. 20:07
 7/15 A kérdező kommentje:

14:46-os


ilyent? hát pont az ilyen embereknek valók az ilyen műsorok.. no comment

2012. febr. 19. 20:09
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"ennyire semmilyen életetek van, szánalmas.."

Nem azért,de nem attól az 1,5 órától senki sem lesz élettelen..inkább te vagy a szánalmas ,hogy ilyen véleményeket alkotsz;)

2012. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező teljesen lejáratod magad.
2012. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy neked? Ne foglalkozz vele, és kész. Úgyis jövő héten vége lesz.
2012. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!