Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Vissza szokott-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Vissza szokott-e folyni rátok a spermátok, ha a párotok lovagló pózban van rajtatok, és úgy élveztek el?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Elöfordult már ,

azért van a zuhany, hogy le lehesssen utánna mosni.



35/F

2012. febr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

volt mikor direkt kiba..ból ugy csináltam hogy rá menjen!

De egyébként többször volt már olyan igen!Tüsfürdő ,zuhany! :)

23/N

2012. febr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, nálunk nem hat a gravitáció a spermámra.
2012. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kib@szásból???

Ha valakit ez zavar, az egy életképtelen csíra.


Am. igen, volt már olyan. Nincs jelentősége.

2012. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 PT-Daniel ***** válasza:
Igen.. es van olyan is, hogy a nagyon gonosz baratnöm direkt csinalja! (Habar tagadja!)
2012. febr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fizika óra, legegyszerűbb tananyag: gravitáció... hacsak nem az űrben dugtok, akkor mindenkire hat...
2012. febr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
aakor jelentkezek én gonosz barátnő vagyok!
2012. febr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
Én már csak azt nem lrtem hogy ezt komolyan meg kellett kérdezni ??? Próbáld ki és megtudod meg amugy nem teljesen mindegy... oké oké már várom a lepontozást, de tényleg értelnetlen vagyis inkább felesleges kérdés. Azt is megkérdezhetném hogy finom-e a csoki ahelsett hogy megkostolom. Na mindegy Bocsi
2012. dec. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!