Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a videóról...

Mit gondoltok erről a videóról? (elkényeztetett lány)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=90HhZ-pyC2Y

aki nem értené röviden elmondom: egy lány a 16. szülinapjára kapott egy autót az anyjától, de elsírja magát, mert ő nem ilyen autót akart, ezért leidiótázza az anyját, és azt mondja, hogy utálja, meg, hogy tönkretett mindent


2012. márc. 20. 12:15
 1/5 anonim válasza:
100%
csicska
2012. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Én ezt már láttam néhány napja és akkor úgy éreztem hogy kimegyek és leugrok az erkélyről. Egyébként itt az a gond hogy totálisan elvan kényeztetve és alapból egy luxusautót kapott nem is akármilyet és még ezért is képes volt egy totális agy hisztit csapni. Én megmondom a frankót hogy manapság egyre több ilyen ember van szerte a világon hogy a pénzes szüleik elkényeztetik és semmit nem tudnak megbecsülni. Egyébként sokan örülnének egy ilyen autónak még ha nem is ezt kérték volna. Másrészt elég tiszteletlenül bánt az anyjával, ami szintén borzalmas mert az anyja csak jót akart neki és azt akarta hogy örüljön, e helyett a lánya meg elküldte őt a francba, én akkor vágtam volna ott pofán hogy térjen már észhez. Az tuti hogy a jövőben nagyon siralmas lesz az élete...
2012. márc. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Nem ítélem el, mert itthon is az emberek legalább 90%-a elégedetlenkedik az életével, pedig van annyija, amire más (pl. afrikai éhező gyermek) már azt mondhatná, hogy megvan mindene. Nem éhezik, ingyen tanulhat(ott), stb.
2012. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen embereket elnézve, mint a videón szereplő lány, hajlok afelé a vélemény felé, hogy nem is olyan nagy hülyeség a születésszabályozás...


Inkább örülne, mint majom a farkának, hogy kapott egy autót; bár én úgy vagyok vele, hogy szellemileg kicsi még ahhoz egy tini, hogy megértse, mekkora felelősség az autóvezetés, és valószínűleg tapasztalata sincsen, hogy megfogjon egy ilyen autót pl. csúszósabb úton, élesebb kanyarban.

2012. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem kell neki a kocsi, szívesen átveszem. :)


Nem akarom elítélni a lányt, mert valószínűleg azt a majomszeretet-alapú "gondolkodás"-módot kapta, hogy neki minden alanyi jogon jár. Kap majd még nagy pofonokat az élettől a szerencsétlen, csak élje túl.

2012. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!