Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Crossdressingelek (lány...

Crossdressingelek (lány ruhába öltözöm). Sztetek kimerjek így menni utcára?

Figyelt kérdés

elég lányos az arcom, és vékony is vagyok. szerintetek megmerjem tenni? nagyon drága műhajam van. tiszta eredetinek jön le.


15f



2012. márc. 16. 20:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Szabad kérdeznem, miért csinálod?:D Polgárt akarsz pukkasztani, vagy játszani egy jót: belekóstolni, milyen lehet egy csinos lánynak, amikor végigmegy az utcán? Tesztelni akarsz egy teljesen más helyzetet, más bőrbe bújva?

Teljesen jóhiszeműen kérdezem ám! - tényleg szeretném olvasni a válaszod. Kösz előre.

2012. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem! Kifejezetten nem polgárt pukkasztani! De tényleg! Valójában nagyon nem akarom hogy rájöjjenek. Mindig is volt egy vágyam hogy lány lehessek, és ezért szeretném ezt átélni. igazából ennyi. és ahogy mondod belebújni így a bőrébe annak ami sajnos soha nem lehetek:(
2012. márc. 16. 21:22
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Persze, csak szólj, hogy mikor leszel hol, aztán kiülünk a haverokkal egy sörre röhögni.
2012. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Nézd próba szerencse, lehetőleg ne ismerősök közé menjél ha nem akarsz életed végéig cikizés alatt lenni. Én ezt persze SOHA! nem vállalnám meg hogy fiú létemre lány ruhába megyek az utcára, sőt még a kertbe se mennék.
2012. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Első vagyok:


Tökéletesen értelek, sőt: MEG is értelek. Nincs ebben semmi rossz - érdekes tapasztalat lenne. Csak azért - és ezt is legjobb szándékkal mondom, - vigyázz, hogyha megteszed. Teljesen illúziókeltőnek kell lenned ahhoz, hogy le ne lepleződj és inzultusok ne érhessenek. Aztán, ha véghezvitted a "vállalkozást", azért dolgozz azon, hogy elfogadd: te fiúnak születtél. Az sem rossz adottság:-), hidd el..sok olyan lány van, aki meg az akarna lenni. Az a fontos, hogy elvállaljuk önmagunkat - akként, amik vagyunk..de mondom: értelek. Picit aggódom érted, nehogy csalódás, bántás érjen, ha beleugrasz a "kalandba" - de nem csóválom a fejem, pedig - amint már biztosan tudod - felnőtt vagyok (és nő). Vigyázz magadra.

2012. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
94%
Menj, kár lenne kihagyni ezt az életedből, komolyan.
2012. márc. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát az arcom eléggé babarc, és fiatalos, nincs szőrzetem rajta szal, mennie kell. amúgy első. esetleg tanácsok? mire figyeljek nagyon? Mozgásnál pl? am tom hogy fiú vagyok, de annyira szar... jobb lenne lánynak lenni. am hogy hogy meg tudod érteni? neked is van ilyesmi?
2012. márc. 16. 21:58
 8/15 anonim ***** válasza:
94%

Timről, aki Kim lett, hallottál már? Egy német kisfiú, egész életében lány akart lenni. Kismillió pszichológiai vizsgálat stb., megállapították, hogy lány identitása van, s szülei támogatásával még pubertás előtt megkezdték a hormonkezelést, így nem vált egyáltalán fiússá (hang, ádámcsutka, vállak stb).

[link]


Ezt nem azért linkelem, hogy erre buzdítsalak, csak tudd, hogy ha minden próbálkozás ellenére sem tudsz azonosulni a férfi nemmel, akár nagyon fiatalon is lehet "váltani", mielőtt nagyon férfias leszel.


De előbb mindenképp kérnék segítséget, hogy a fiú léttel megbarátkozzam....

2012. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10%
Naruto_girl
2012. márc. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Szia! (Első vagyok).


Tanácsot nem nagyon tudok neked adni azon kívül, amit már írtam. Ha véghezviszed a kísérletet, csak olyan környékre menj, amely nyugodt, civilizált, mentes az olyan emberektől, akikről sejthető, hogy beléd kötnének és bántanának, ha (akármiből) kiderülne, hogy fiú vagy. Ami a mozgást illeti: legyen természetes. Egy valamire való lány sem illegeti magát járás közben: halad és kész.

Hogy miért értelek? Vannak-e nekem is hasonló késztetéseim? Nem, nincsenek. Soha sem voltak: mindig is jól éreztem magam abban a "bőrben" és személyiségben, amit kaptam. A világ és az ember, ezzel együtt, változatos és bonyolult. Bizony, lehetnek esetek, amikor valakiben felmerül: milyen jó lenne másnak lenni - és mért ne próbálná ki, játékból, egyszer legalább? Mindemellett, arra is kérlek, olvasd el többször, figyelemmel, FELIZA válaszát és gondolkodj el rajta. Most még serdülő vagy - 15 éves - de előbb-utóbb el kell döntened, mi akarsz lenni valójában. Én azért szurkolok, hogy sikerüljön, gondok és konfliktusok nélkül. Szia!

2012. márc. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!