Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gondok a Facebook Idővonallal,...

Gondok a Facebook Idővonallal, valaki tud rá magyarázatot?

Figyelt kérdés

Pár napja váltottam, és feltűnt, hogy több régi poszt (magam által kiírt, vagy mások által az üzenőfalamra tett) nem jelenik meg az idővonalon, de a tevékenységi naplóban ott vannak.

Mi ennek az oka, hogy az Idővonal nem jeleníti meg ezeket?

A beállítások szerint ott kéne legyenek.


2012. márc. 12. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az idővonal tré...
2012. márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nem lennének ilyen problémák vele, "nincs mese" alapon meg is barátkoznék vele...
2012. márc. 12. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, én a profilomon törölgetek ilyen régi hülyeségeket, viszont egy hónapot 4x is át kell nézni frissítés után, mert újra és újra elődob olyan posztokat, amiket az előbb nem mutatott. Jah és mikor elrejtem idővonalról, néha akkor is mutatja őket.

nekem 4 órámba telt mire kigyomláltam a teljes 2010-es évet, 2011nek a felénél járok és így ráfordítottam már 3 órát.

Bosszantó.

2012. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is tapasztaltam, hogy elrejtettem valamit róla, később mégis megint ott volt.

De hogy egy komplett hónap bejegyzései nem jelennek meg, arra továbbra se tudom a magyarázatot.

Remélem csak ideiglenesen vacakol, míg folyik az átállás.

Mert ha már kötelező, legalább funkcionáljon normálisan.

2012. márc. 14. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!