Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Iwiw, vagy Facebook? Miért?

Iwiw, vagy Facebook? Miért?

Figyelt kérdés
Vagy semmi? Indokoljatok is légyszi.
2012. márc. 5. 22:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
50%
Ha rendesen szocializált szeretnél lenni, akkor egyik sem.
2012. márc. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
39%
Mi van? Mit akarsz? Hogy így kérded így egyik se, de ha másképp kérdeznéd akkor mást mondok.
2012. márc. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Indoklást is légyszi! Ok megértem hogy fújtok rá, de kíváncsi vagyok hogy miért?
2012. márc. 5. 22:51
 4/22 anonim ***** válasza:
38%
Azért, ha rá szoksz, akkor teljesen elszakadsz a valós dolgoktól. Nem találkoztok. Nem ültök be a helyi kocsmára két korsó sörre, hanem mindent csak a like meg a posztolás tesz ki.
2012. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
42%

Egyértelmű: egyik sem! Azért, mert ma már az életüket is ezeken élik az emberek és ha akad egy perc szabadidejük, akkor rögtön nyomják a "like"-ot.

(Tisztelet a kivételnek.)

2012. márc. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hmm... Elgondolkoztató amit írsz, pedig ránézésre pont az ellenkezőjét hitetik el magukról. Azt hogy rátalálsz régi, szinte elfeledett barátokra, a kapcsolat újraéled stb. Persze ez is igaz lehet. De sokakat kielégít ez a virtuális kapcsolat, és nem lépnek tovább a valódi (sörözés) felé...
2012. márc. 5. 23:05
 7/22 anonim ***** válasza:
29%

Barátok meg valódi kapcsolat ezt ügye csak viccnek szántad? Az hogy van 23.847.952 jelölt ismerőse a legtöbb faxbukozonak, akikből jó ha 10-et ismer valójában.

Egy rossz vicc az egész és függővé teszi a sok hülye kölyköt, pont olyan mint a drog.

2012. márc. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
51%
Leginkább: kocsma, motorozás, egy klub, vagy csak simán beszélgetés a barátaimmal egy sör mellett. Nem a monitor előtt töltöm az életemet.
2012. márc. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
24%

Iwiw? Fent se vagyok rajta.

Facebook? 90%-át "Wiky Wok Tshőő"-nek vagy hasonló szépségnek hívják, a gyökérkedésen kívül más már nem megy ott, ez főként az általános és gimis korosztályra jellemző. Már csak azért megyek fel, hogy pár ismerősömmel, akik az ország másik végében laknak, néha beszéljek velük pár mondatot. Főleg, hogy a normálisak is már alig mennek fel, szinte csak hiányos értelmi szinttel rendelkezők használják, akiket az éltet, hogy minden egyes pillanatukat kiírják, ami véleményem szerint rajta kívül semmit sem izgat, attól lesz boldog, hogy a "gyönyörű" profilképét 800-an lájkolják, és hogy többi idejét arra fordítja, hogy például SP és Fluor profiljára írja ki véleményét, hogy "kit érdekel ez a b*zi?".

Tovább is tudnám ragozni, de szerintem ennyi is elég, hogy mi a baj vele mostanság, mert 1 éve, mikor még nem volt ekkora divat éjjel-nappal azt bújni, nem ez ment ott, sokkal normálisabb volt az egész.

2012. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem viccnek szántam...:)

Saját tapasztalat, gyermekkori baráttal éledt fel a kapcsolat, aminek mindketten örülünk. Ennek ellenére megértem azokat az indokokat amiket az ellenzők fogalmaznak meg.

2012. márc. 5. 23:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!