Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Iwiw, vagy Facebook? Miért?

Iwiw, vagy Facebook? Miért?

Figyelt kérdés
Vagy semmi? Indokoljatok is légyszi.
2012. márc. 5. 22:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Mi az az Iwiw?
2012. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
35%
Facebookon jöttem össze barátnőmmel. Való életben is találkozunk, de online többet tudunk beszélni, mert nem vagyunk folyamatosan egy légtérben. Szerintem nem a Facebook hibája, ha valaki nem szociális. Nyílván mindent túlzásba lehet vinni, és akkor rossz lesz, de önmagában szerintem a Facebook lehet jó dolog is. Ne az töltse ki az életet. Iwiw: szerintem a Facebookot többen használják, és mivel social network, ezért abban van a hatalom, ha sokan használják. Amúgy pedig kezdek google+-ra átállni, mert az valahogy gördülékenyebb számomra, szebb ilyenek. De mindkettőre felnézek naponta. Szóvalaz eredeti kérdésedre a válasz: Facebook, mert népszerűbb.
2012. márc. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%

Leginkább egyik sem, szenny oldal mindkettő.


De ha már mindenképp választani kell, akkor Facebook, mert az IWIW-en már senki nincs fent

2012. márc. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem. Mellettük nem szól érv, ellenük meg igen (időpocsékolás).
2012. márc. 6. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
53%
Én is nagyrészben a Márk Wagyok Tschőőő-k meg a Janii A Menőőőőő-k miatt töröltem magam...
2012. márc. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Inkább Facebook. Különösebben azért sem vagyok oda, hetente egyszer felnézek, régebben aktívabb felhasználó voltam, de szerintem ezeket kinövi az ember.

Az iwiw viszont sosem volt különösebben jó, most pedig már senki sincs fenn rajta.

2012. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
39%

Nem vagyok egy facebook mániás, de a kocsmázás mióta igazi jó barátság, minőségi emberi kapcsolat? :)

Amúgy inkább facebook, mert a külföldi barátaimat is megtalálom rajta. Másrészt igazából azért regisztráltam, mert így a legegyszerűbb iskolai ügyeket megtárgyalni a csoporttársakkal, akikkel annyira nem vagyok jóban, hogy pl. telefonon beszélgessünk.

2012. márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
32%

Inkább Facebook - könnyebben megtaláltam rajta a külföldön élő ismerősöket.


A közösségi oldalak használatának kulcsa az ÉSSZERŰSÉG. Nem posztolsz ki kínos fotókat, feliratokat, cikkeket, nem igazolsz vissza ismeretlen embereknek, és élőben is tartod a kapcsolatot a barátaiddal.


16 éves kor alatt nem is engedném, hogy használják az emberek a közösségi oldalakat. Sok kis 11 éves kölyök is fent van, de tök feleslegesen. Rá kéne nézni a szülőknek a gyerekekre!

2012. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem.És csak azért,mert megvan ennek az oka,hogy miért találnak ki ilyeneket...Ki mit csinál,ki kivel áll kapcsolatban,és még sorolhatnám.Engem senki se ellenőrizgessen:se a környezetemből,se távolabbról,se még távolabbról.
2012. márc. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
37%

Utolsó: az egésznek annyi a kulcsa, hogy nem írsz ki olyasmit, amit nem szeretnél megosztani. Lehet mondani, hogy az FBI meg a reptoidok gyűjtenek adatot rólad, meg a szomszéd Marika sasolja a fotóidat, de szerintem azzal nem mennek sokra, hogy megtudják, hogy barátnőm kölcsönkér egy könyvet, meg hogy szeretem a Gyilkos Elméket. Ha nem írsz ki semmi olyat, amit felhasználhatnak ellened.

Sokan azt hiszik, hogy csak két féle ember létezik: aki a facebook említésétől is elzárkózik és úgy csinál, mintha a sátán műve lenne, meg az, aki még a köldökszöszét is lefotózza és felrakja.

2012. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!