Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket milyen érzéssel tölt...

Titeket milyen érzéssel tölt el, ha egy olyan személy, akit már régóta ismertek és közel áll hozzátok, egyszerűen kifordul magából?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy valaki szerelmes lesz és már többé nem ugyanaz az ember már,mint régen volt,tehát elvesztettem.Én ezt már sokadszorra élem át és még mindig nehezen viselem.
2012. márc. 10. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez..Akkor megváltozik minden..
2012. márc. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt most egy barátodra érted, vagy a saját kapcsolatodra? Hogy a partnered nem ugyan az vagy esteleg a barátod nem foglalkozik veled annyit, mert a párja megváltoztatta?
2012. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a kedvenc nagybátyám megismerkedett egy nála idősebb nővel, azóta egy humortalan, családjától menekülő ember lett. folyamatosan távolodik tőlünk, nem lehet már beszélgetni sem vele. a barátnőjét nem bántottuk, sem sutyiban, sem nyíltan, igyekeztünk kedvesen viselkedni vele, de ő is egy elzárkózó, sótlan nő.
2012. márc. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2 Nem a párom,a környezetemben élő emberek.Még nincs senkim.


Én arra gondolok,hogy aki szerelmes lett,az boldog és teljesen elfelejt mindent és mindenkit.Hát én így jártam,el lettem felejtve.

2012. márc. 10. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Szóval akkor így. Hát nekem van két barátnőm akik már 3. óta a legjobb barátnők voltak. Erre 9-ben az egyikőjük "bepasizott", a másikkal kevesebbet törődött.. Azóta nem is beszélnek, pedig osztálytársak. Tanulságos dolog.

2-es voltam

2012. márc. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez legtöbbször így van. 39 éves nő vagyok, és az évek során mindössze két olyan barátság alakult ki az életemben, ami túlélt mindenféle kapcsolatot, házasságot, sosem távolodtunk el egymástól. Az összes többi barátnőm mindig az agyamra ment, annyit akart velem lenni, ha nem volt pasija, és szinte teljesen felszívódott, amint lett valakije.
2012. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!