Mit csináljak? Lent

Figyelt kérdés

BOCSI A HOSSZÚ SZÖVEG MIATT


a volt legjobb barátnőm elhanyagolt engem nem foglalkozott velem az az egy másik csajjal volt és azt mondta hogy unja a barátságunkat persze ezt a hátam mögött és kajánál meg odaül mellém persze meg se kérdezi hogy odaülhet-e és kajánál se beszéltünk mondjuk én nagyon mérges vagyok rá hogy 8 évi barátságot csak így eldobott és ma meg mondtam neki hogy foglalt az asztal és akkor átült máshova de látszott rajta hogy nagyon megbántotta mondjuk a hátam mögött engem hibáztat hogy én közösítettem ki magam és ezért van a másik csajjal, nah kérdem én hogy létezik ilyen hogy én magamat közösítem ki közülük?meg azt mondta a hátam mögött hogy mindent a fejéhez vágtam (mivel ezen történések előtt volt egy kis vitánk de aztán beszéltünk)de jó hogy a fejéhez vágtam mivel nem is foglalkozott a barátságunkkal nem mondott el mindent és engem leginkább az zavar hogy hogy képes velem ilyet tenni hisz kicsi korunk óta bnők voltunk hogy tud megváltozni így egy ember mintha teljesen kicserélték volna igazából én nagyon mérges vagyok rá de elég nehéz elfelejteni a barátságunkat jól tettem amit mondtam neki vagy nem kellet volna?


2012. márc. 5. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

" jól tettem amit mondtam neki vagy nem kellet volna? "- Attól függ.

Kiközösíteni magad egyébként nem csak arra vonatkozhat, hogy több ember közül közösíted ki magad, hanem akár egyre vonatkoztatva is. Azon kell elgondolkozz, hogy a barátságotok hogyan ment közvetlenül amielőtt a másik lány megjelent volna.

2012. márc. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jól nem voltak viták előtte
2012. márc. 5. 19:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Két ember nem egyforma. Nyilván az adott lányban megtalál olyan dolgokat, amiket benned nem ( vagy már nem ). Nem kell feltétlenül ezért megszakítanod a barátságotokat, ő sem tette azt. Lehet, hogy azzal a lánnyal mostantól szorosabb kapcsolata lesz, mint veled, de ettől még ő a barátnőd maradhat ( az ő részéről ez onnan is látszik, hogy ő még mindig keresi a társaságod, bár már nem olyan gyakran ). Tőled függ, hogy megtartod-e ezt a baráti kapcsolatot vagy megszakítod. Ezenkívül pedig számodra is jöhet bármikor egy olyan személy, akiben te is megfogsz majd olyan dolgokat találni, amit az eddigi barátnődben nem találtál meg.
2012. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már egyszer mondtam neki hogy bármin változtatni fogok és hogy nem akarom elveszíteni de őt nem érdekelte és azt mondta hogy úgyse tudok és teljesen más hangnembe beszélt velem mintha idegen emberrel beszélt volna és az osztályba más lányok is észre vették hogy változott (kelleti magát a fiúknak máshogy nevet ilyen hangosan úgy hogy mindenki rá figyeljen
2012. márc. 6. 19:02

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!