Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha az emberek valami rondát...

Ha az emberek valami rondát látnak valakin azt miért bámulják meg?

Figyelt kérdés
Mert engem meg szoktak bámulni valamikor, főleg buszon, meg utcán. Férfiak is, nyílván valami undorítót látnak rajtam, de miért bámulják meg azt amitől undorodnak?
2012. márc. 1. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Sima emberi reakció.
2012. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért, mi undorító van rajtad? Én is megbámulnám, ez valami ösztön lehet.
2012. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az orrom eléggé formátlan, nem pontosan olyan mint kéne hanem egyik orrlyuk kicsit nagyobb mint a másik. Kb. ezt szokták megbámulni de minden nap. Nem mindenki csak páran.
2012. márc. 1. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Az emberek nézelődnek. Tömegközlekedésen pláne, főleg, ha olyan útvonalon közlekedik az ember, amit minden áldott nap megtesz, és már a táj is rohadt unalmas. Ilyenkor bámészkodás van, és ha valami furcsát, szokatlant látnak, akkor megbámulják. Nem biztos, hogy rosszindulat, egyszerűen csak egy ösztönös reakcióról lehet szó...
2012. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

képet!


amúgy szerintem te nem vagy megelégedve magaddal és ezt látod ilyenkor beigazolódni


olyan vagy amilyen neked ezt el kell fogadnod vagyis nem is kell erre gondolnod

2012. márc. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!