Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyes...

Miért van az, hogy egyes emberek vihognak?

Figyelt kérdés
Mondasz nekik valamit, és erre vihognak, teljesen mindegy milyen témáról van szó. Ezt miért csinálják? Van egy ilyen emberke a környezetemben. Mikor vihog megkérdezem, szerinte, hogy amit mondtam vicces-e, erre ő, hogy nem. Kérdezem: "Akkor mit röhögsz?" Mert szerintem az ember akkor nevet, ha valami vicces.
2012. márc. 1. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok ember akkor csinálja ezt,ha zavarban van,vagy csak egyszerűen nem tud hozzászólni semmit a témához.
2012. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ezek az emberek milyen emberek? Úgy értem mitől tartanak, vagy mi játszódik le bennük?
2012. márc. 1. 11:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák ásítanak (néha vonyító hang kíséretében), az emberek vihognak vagy kényszeredetten mosolyognak, ha zavarban vannak.
2012. márc. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vihogj te is. Lehet hogy jó.
2012. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De mindig? Egyik legjobb barátnőmről van szó, mióta ismerem ilyen. Az viszont zavar, ha komoly dologról beszélek vele - ami esetleg nemis vidám, vihog. Még mindig zavarban lenne velem szemben??
2012. márc. 1. 11:52
 6/8 anonim ***** válasza:

En is ismerem ezt a helyzetet. Ha komoly dologról van szó,akkor is vihog. Nem tudom,hogy ilyenkor mi játszódik le bennük.

Talán a zavarukat rejtik el, tehát nem igen stabil emberek!

2012. márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy egyszerűen ilyen a személyisége és nem tud komolyan hozzászólni a komoly témákhoz. én sem tudok, bár én nem vihogok,általában inkább kussolok,mivel semmi hasznosat nem tudnék hozzászólni a témához
2012. márc. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6-os lehet igazad van, most, hogy írtad.

Kicsit anyuci apuci pici lánya. Túlzottan is ragaszkodik hozzájuk, konfliktuskerülő, simulékony. Ezek mind igazak.

Viszont ha baj van, mindig ott van, csak vihog, és megőrülök tőle.

2012. márc. 1. 11:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!