Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek az "osztrák" emberek?

Milyenek az "osztrák" emberek?

Figyelt kérdés
pl. mi magyarok viccesek vagyunk,szépek,igénytelenek,sírva is tudunk nevetni stb...
2012. febr. 28. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Hát a külföldiek szerint a magyarok egyáltalán nem igénytelenek...sőt inkább az ellentétei.Sznobok ,nagyképűek és lényegre törőek.
2012. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ugy beszelik a nemetet, mintha egy adag kepviselofank lenne a szajukban
2012. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Az osztrákok autosztereotípiája az, hogy nagyon kedvesek, vendégszeretőek, derűsek, nyugodtak, türelmesek, "kedélyesek".


A nemzetközi pszichológiai felmérések szerint az osztrákok extraverziója átlagos, barátságossága/együttműködése mélyen a világátlag alatti, lelkiismeretességük szintén átlag alatti, nyitottságuk és érzelmi stabilitásuk átlagos.


Az osztrákok tehát arrogáns, rideg emberek.

2012. febr. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

"mi magyarok viccesek vagyunk,szépek,igénytelenek,sírva is tudunk nevetni stb"


A magyarok anyagiasak, önzők, és folyton panaszkodnak. Pozitív tulajdonságuk a nyitottság.

2012. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Mi Magyarok,saját magunk miatt szenvedünk.Kikészítjük egymást.Tisztelet a kivételnek!
2012. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Az osztrákok nyitottak,nyugodtak,vidámak,öltözködésben konzervatívak,elmaradottak kb leragadtak a 80as években,erősen vallásosak.Hatalmasak,az átlag magasságuk szerintem 185-190cm,de nem szépek se arcra se alkatra.Nagy Jetik!És valóban nem vagyunk igénytelenek mi magyarok!
2012. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 knifemaster válasza:
87%

"A magyarok anyagiasak, önzők, és folyton panaszkodnak. Pozitív tulajdonságuk a nyitottság."

off: Ezek szerint én nem is vagyok Magyar.....

2012. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

20:50


Lehet, hogy magyar vagy (kis m-mel), az is lehet, hogy Magyar (ha ez a vezetékneved), csak legfeljebb az átlag fogalmáról nem hallottál még.

2012. febr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként,eddig pozitív véleményem van az Osztrákokról,lehet?hogy jól kifogtam.Pontosabban kellemesen csalódtam,mert előtte nem sok jót hallottam róluk.Ja, és vannak szép Osztrák csajok!!!!!34.f
2012. febr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ja, és vannak szép Osztrák csajok!"


Nem Osztrák, hanem osztrák. Szép csajok meg mindenhol vannak, még Angliában is, bár ott ritkák.

2012. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!