Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek miért mindig a...

Az emberek miért mindig a leggyengébbet veszik célba?

Figyelt kérdés

Én régen rossz családi körülmények között éltem és ahelyett,hogy segítettek volna a körülöttem lévő "barátok",csak még jobban belém rúgtak,amikor nagyobbak lettünk,akkor meg lehúztak.Ezek az én tapasztalataim nagyon röviden.Amúgy azt vettem észre,hogy műveltebb emberek nem bántják a gyengébbet ok nélkül.

Veletek mi történt?Miért ilyen mocskos állat az ember?


2012. febr. 29. 22:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"Az ember is csak állat" most a szívemből szóltál.

Nem is akarok ilyenekkel törődni,az a baj,hogy ők szállnak rám néha,többnyire akkor,amikor kicsit magam alatt vagyok.Amúgy tényleg olyanok,hogy csak falkában nagy a szájuk,egyedül gyengék.Én csak jersey szemétdombnak hívom őket.


Utolsó:vigyázz,hogy kit karolsz fel,mert az emberek nagyon jól tudnak színészkedni.

2012. márc. 2. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!