Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek erről a cikkről?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 28. 05:24
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

Egyetértek Schifferrel. Senkinek semmi köze hozzá, hogy két ember között mi zajlik, egészen addig, amíg az nem káros egyik félre és másokra nézve sem, illetve mindkét fél szabad akaratából történik.

Ne térjünk vissza a középkorba, semmi káros nincs abban, ha két ember papír nélkül él együtt, nem tudom, hogy az államnak és bárkinek mi köze hozzá... hagyománytisztelő vagyok, de nem a végletekig, és az emberi szabadság ellen vétő hagyományokat nem kedvelem. Nem kötelező házasodni, nem is tehetik azzá. Továbbá nem tartom károsnak a homoszexuális kapcsolatokat. Nem mondom, hogy telesen normális, és nem kéne felvonulgatni sem (igaz, ellenfelvonulgatni még ennyire sem kéne), de diszkrét, normális keretek között ahogy már mondtam, azt csinál két ember, amit akar. Nemüktől függetlenül.

2012. febr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Andizsuzsi ***** válasza:
Most kivételesen egyetértek Schifferrel. Vannak fontosabb problémák is, amivel Rózsikának foglalkoznia kellene. Amúgy meg azt hiszem, erősen elkéstek a javaslataikkal, a mai fiatalok szexuális életét illetően.
2012. febr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!