Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti nem borultok ki néha? Vagy...

Ti nem borultok ki néha? Vagy csak én rontottam el az életemet?

Figyelt kérdés
Nemsokára betöltöm a harmincat és úgy érzem, mindent elrontottam. Nyoma sincs már bennem az iskolás korszak erejének. Szorongó, bús, unalmas alak lettem, korán fekszem, hajnalban kelek, minden, amit vártam a felnőtt életemtől, álomnak bizonyult. Nincs saját otthonom, rosszul keresek, és ezek nem fognak változni. Családot kellett volna alapítani már, lakást törleszteni, autót venni. A valóságban buszon utazom és alhatok a barátnőmnél, mert szeret. Süt odakint a nap, én pedig hat év alatt meggyűlöltem a hajnali ébresztőket, a tolongást, az alacsony fizetést, a mindennapi megaláztatást a főnöktől. Hónapról hónapra élek, nincs kilátás, csak hétvégente egy kis vigasz. Gyűlölöm a monotonitást, hogy be vagyok zárva, pedig még messze a nyugdíj. 40 év. Tízzel több, mint amennyit eddig éltem, és ezt mind rabszolgaként kell leélnem.
2012. febr. 22. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert elhitted a cionista MTV és egyéb sajtó hülyeségét. Nem lesz mindenkiből Rock sztár sem Playboy milliárdos. Az emberek nagy többségének ez a sorsa.


Főleg azért, mert külföldi érdekcsoportok csődbe húztak nem csak minket, hanem a fél világot. Amennyiben ezt belátod és megérted akkor jobb lehet a kedved.

2012. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bánomisén ***** válasza:

Á, kutyafülét, nem rontottál el semmit. A harminc év még nem kor, ha változtatni akarsz, változtass az életeden. Elhatározás és döntés kérdése az egész.

Az életed elrontásáról majd csak a halálos ágyadon beszélj, addig csak rajtad múlik, hogy milyen életed van.

Hajrá és fel a fejjel! :-)

2012. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaj ez a bánomisén mindenhol osztja az észt?Bánom is én...nem foglalkozok vele.
2012. febr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bánomisén ***** válasza:

15:31

??? A válaszodtól nyilván okosabb lett a kérdező :-)

2012. febr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy megoldás van, lépj ki a világból.

Én épp azon dolgozom, csak nehéz, mert senki nem képes már összefogni a másikkal, akkor sem, ha érdeke lenne, mert soha nem tanították meg, hogy hogyan kell!!!

2012. febr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy lépjen ki a világból?
2012. febr. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy önellátó nem hirarchikus, nem természetpusztító közösségre gondoltam.
2012. febr. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írdd meg privátban,hol van ilyen,HOLNAP INDULOK!
2012. febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!