Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Az anno legjobb barátom most nem is foglalkozik velem, le se sz@r, ha meg igen akkor meg csak baszogat. Nem hiszem, hogy megsértettem volna, vagy bármi ilyesmi. Miért csinálja ezt? Hogy tudnék tenni ellene, ha beszélni nem tudok vele, akkor mégis hogyan hassak rá? Ha jófej vagyok vele nem változik semmit. 17f
2012. febr. 15. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
te is szard le, aztán majdcsak meglátja, hogy neked nincs rá szükséged és akkor talán újra "észbe kap", hogy barátokra szükség van.
2012. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, épp ezt próbálom most, de csak méginkább szemét lett... :(

Kibírnám én, ha nem lenne haverom, de akk legalább ne is tegyen keresztbe, és ne legyen direkt kcsög velem... de azért a legjobb lenne ha megtudnám mégis mi a baja velem

2012. febr. 15. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Van másik haverod?
2012. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Van hát, rengeteg, de akkoris, jólenne ha haverok lennénk, de ha már azt nem akarja legalább ne basztatna.
2012. febr. 15. 21:57
 5/5 artanyan ***** válasza:

Ahogy mondtad, "Jó lenne ha". Válts havert vagy inkább a sekélyes kapcsolaton kívül egy barátot keress. Jobban jársz.

Vagy kesereghetsz is, de változtatni nem tudsz azon ami nem rajtad múlik.

2012. febr. 19. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!