Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell ennyi gyermek?

Miért kell ennyi gyermek?

Figyelt kérdés
Egyre több szegény, éhező, munkanélküli családot mutatnak be a TVben. Mindenhol 6-10 gyerek. Engem nagyon érdekelne, hogy miért?? Nem hiszem el, hogy nem lehet egy család boldog 2-3 gyerekkel, miért kell 6-10?? Sokkal könnyebben és jobban élnének ezek a családok, ha nem lenne ennyi gyermekük. Arról nem is beszélve, hogy kevesebb csemetének jóval többet meg tudnának adni, esetleg még magukra is jutna valami a pénzből. Nagyon felháborít ez az egész, persze sajnálat is van bennem. Mi a véleményük erről a témáról?
2012. febr. 14. 22:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem eltájolódtál. Azért igazoljam a magyarság sorvasztását, mert van egy bűnöző és szapora réteg ? Ha nem másként, gondolkozz hát a matematikus eszével: ha nem támogatod a sokgyermekeseket, a cigányoknak akkor is 12 gyereke lesz. Akkor inkább támogasd, hátha lesz a magyaroknak is 4-5.
2012. febr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Jaj már, micsoda félreértések adódhatnak egy netes párbeszédben! Hát persze, hogy helyeslem a sok gyermeket nevelő magyar (és beilleszkedett, derék) cigány családok támaogatását! Minden tiszteletem azoknak a pároknak, akik háromnál több gyereket is vállalnak és becsülettel felnevelnek. Ők mindent megérdemelnének, ez természetes - csak (a kérdésre reflektálva) szerettem volna rávilágít6ani, hogy azok a "szegény, éhező, munkanélküli" emberek, akik a tv-adásokban síránkoznak, valójában nem olyan szánalomra méltók. Magyar szegényember nem áll ki a nyilvánosság elé jajongani és másokra hárítani a felelősséget. Ennyi a különbség: óriási.
2012. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó kérdés ! Sok felelőtlen , buta barom van , akik csak d*gnak d*gnak mint a nyulak , jaj jaj jön a gyerek megint jön a gyerek , aztán persze hogy miből nevelik fel , miből tartják el , és a gyerek miben fog felnőni , az persze le van sz*rva .
2012. febr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Erről van szó ... :@
2012. febr. 27. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!