Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Atyaisten, komolyan ennyi...

Atyaisten, komolyan ennyi jóérzés és kedvesség szorult az emberekbe?

Figyelt kérdés

Azért ide írok, mert emberi kapcsolatokról kérdezek.

[link]

itt egy teszveszes fórumos téma. Nagy az esély rá, hogy kimoderálják onnan, mire itt valaki olvasná, remélem azért páran végigolvassátok! döbbenetes, milyen osztás megy, milyen vagdalkozás, vadidegen embereket oltanak a sárga földig...teszik ezt fényképpel, nicknévvel...ezen a gyakorikérdések oldalon is megy a sértegetés, oda vissza, de valamennyire azért anonim az oldal, hihetetlne, hogy már teszveszen is ezt csinálják a kommentelők! Szerintetek kinek van a legszebb és kinek a legocsmányabb stílusa? Egyáltalán, mit gondoltok erről a jelenségről?


2012. febr. 9. 07:21
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Mi bajod van ezzel? Ne használd a NET et és nem találkozol ezzel a jelenséggel. Az emberek évszázadokon keresztül ölték egymást talpalatnyi földekért. Most 500 Ft ölnek meg embereket és a NET előtt ülve sértegetnek másokat. Ez a fejlődés, evolúció. Hogy ez nem pozitív az más kérdés. Amennyiben nem birod elfogadni, hogy a világ a XXI. században is sötés és zord hely, köttesd ki a TV-t, rádiót, ne olvass újságot és ki se mozdulj a lakásból. Fogadd el ilyennek, különben megőrülsz!
2012. febr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:))) oké, ez a helyzet általánosan. De konkrétan?
2012. febr. 9. 08:08
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem, mi a problémád. Azt látom, hogy általában a panaszkodó fél a bajok fő forrása. A türelmetlenségével, a furcsa elvárásaival, stb. Ne olvasgass ilyeneket, ha ennyire felzaklat.
2012. febr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
"döbbenetes, milyen osztás megy, milyen vagdalkozás, vadidegen embereket oltanak a sárga földig..." EZ A gondom. Ez csak egy példa.
2012. febr. 9. 08:26
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Vettem a fáradságot és mivel ráértem, végig olvastam, a vége felé ár csak átfutottam a szöveget.

Az a két vén nő (a kép alapján 50-60 évesek lehetnek): A suzukimaruti meg a ci1trom hihetetlenül bunkók. Nyeregben érzik magukat, mert ők a legidősebbek és ennek hangot is adnak, ha valaki fiatalabb és visszamer válaszolni nekik. Tipikus, Ők személyeskedhetnek, de ha valaki visszaválaszol, akkor már jönnek, hogy "ezt mégis hogy képzeli"???, persze nem ebben a stílusban. Nagyon visszataszító, hogy a két vén kur.va, hogy uralja a fórumot. Nagyon tahók!! Máshol nem tudnak érvényesülni, azt gondolják, hogy itt a fiatalok közt majd megmutatják kik is ők valójában. Hát nagyon primitívek és sötétek.


Regisztráltam, mert úgy elhajtottam volna őket a búsba, persze csak diplomatikusan,de nem engedett a rendszer válaszolni.


Egyébként nem tudom, a topic nyitóját miért kellene kimoderálni, semmi rosszat nem írt és végig normális hangnemben írt, ellenben a "sáska had", belekötött mindenbe, és élvezték, hogy darabokra szedhetik, de ez csak a ők primitívségüket bizonyítja a topic nyitó egyszerűen csak feltett egy kérdést, ami teljesen jogos.


Én is nagyon pipa vagyok azokra az emberekre, akik ígérgetnek, de nem tartják a szavukat. Én az a típus vagyok, ha ígérek, akkor azt be is tartom, vagy ha valami közbe jön, akkor értesítem az illetőt, hogy sajnos mégsem jön össze a dolog.

2012. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy végigolvastad! :)

Szerintem is gáz a 2 nő, és most mindegy is, kinek van vagy kinek nincs igaza, annyira furcsa nekem, hogy egy 50-es nő beugat egy fiatalabbnak, meg úgy kioszt minden számára idegen embert, hogy köpni-nyelni nem tudnak. Akkor is ezt csinálná-e, ha az utcán jönne vele szembe egy illető, akivel nem értett egyet? Nem hinném :) Ez ugyanolyan agresszió, mint a fizikai, csak ezt büntetlenül és következmény nélkül (sőt, horribile dictu: pozitív következménnyel!) teheti szinte bárki, akinek valamiféle hatalma van, mert hátulról tolják a többiek, neki aztán nem lehet nem-igaza...


Várok még véleményeket, ki is fogom emelni a kérdést, hátha nem tűnik el sokáig ez a fórumtéma onnan.

Köszönöm mindenkinek!

2012. febr. 9. 11:00
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Sajna irl is van ilyen, ő az idős nő akinek akkor is igazat adnak a körülötte lévők ha viccből szétveri vkinek a fején a botját, elvégre ő idős tehát csak neki van igaza. És az a legszarabb h adják alá a lovat.
2012. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Vateráról nem is olyan régen akartam venni egy számológépet, nekem is olyan volt, nagyon szerettem, minden funkcióját ismertem is tudtam használni, amit a pótlására vettem, soha sem tudtam igazán megszokni. Aztán csak úgy hirtelen elhatározásból rákerestem, tudok-e venni olyan számológépet, és igen, Vaterán tudtam. Szép képek, külsőleg láthatóan semmi hiba nincs rajta. Egy hiányom volt, hogy nem tudtam, működik-e. Ezért írtam az eladónak, hogy ha lehetséges, tegyen fel olyan képet, amin látni, hogy működik, mert akkor szívesen licitálnék rá. Jött a válasz, hogy ő napokon belül utazik külföldre, nem tudja szétszedni (pedig leírtam neki, hogy kell, két kis csavar tartja a fedelet és két ceruzaelem kell bele), és nincs is ideje ilyenekkel foglalkozni, mert napokon belül utazik külföldre. Mellesleg köszöni a megértésemet.


Mellesleg szó nélkül (válasz nélkül) én is megköszöntem, hogy figyelembe vette az igényeimet, és ígéretemhez híven nem licitáltam rá, pedig akartam azt a számológépet, de zsákbamacskát nem szeretek venni. Pedig porig tudtam volna alázni, mert meglehetősen cinikus jellem vagyok... De a netes szájkaratékat olvasni jobban szeretem :D. Tiszta Maunika Só! :D

2012. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
örülök, hogy tetszett a fórum :)
2012. febr. 10. 07:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is elolvastam. Elég szomorú, de sajnos ennél még rosszabbak is vannak.

Nagyon bunkón tudják egymást osztani az emberek. Ahogy ezt írtátok, bizony, ez is egyfajta agresszió, és fusztráltság, a neten élik ki magukat, mert nyilván a való életben nincs rá mód. Itt ismeretlenül tehetik. Főleg, ha valaki panaszt ír ki egy posztban, és az észkombájnok egyből rászállnak, jó, hogy öngyilkosságra nem buzdítják. Ilyen pl. a Munkahelyiterror vagy a Tékozló Homár blog. Többek közt ezeket is néha olvasgatom, de egyik-másik hozzászóló megér egy misét...

2012. febr. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!