Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell ennyi gyermek?

Miért kell ennyi gyermek?

Figyelt kérdés
Egyre több szegény, éhező, munkanélküli családot mutatnak be a TVben. Mindenhol 6-10 gyerek. Engem nagyon érdekelne, hogy miért?? Nem hiszem el, hogy nem lehet egy család boldog 2-3 gyerekkel, miért kell 6-10?? Sokkal könnyebben és jobban élnének ezek a családok, ha nem lenne ennyi gyermekük. Arról nem is beszélve, hogy kevesebb csemetének jóval többet meg tudnának adni, esetleg még magukra is jutna valami a pénzből. Nagyon felháborít ez az egész, persze sajnálat is van bennem. Mi a véleményük erről a témáról?
2012. febr. 14. 22:45
1 2 3
 11/24 Andizsuzsi ***** válasza:
51%

"értsd: nem létesítenék nemi kapcsolatot... "


Tudtam, hogy ez a válasz előbb utóbb be fog futni. De azért ugye te sem gondolod komolyan?

2012. febr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
45%
Ez a "megélhetési gyerekszülés" ijesztő jelensége. Sajnos, a szociális rendszer egy bizonyos réteg féktelen szaporodását anyagi ösztönzőkkel segíti elő (családi pótlék, különféle gyermeknevelési támogatások). A primitív és felelőtlen érintettek erre alapoznak. Félelmetes perspektíva, hogy az exponenciálisan növevő szaporulatot egyre kisebb számú adófizetőnek kell eltartania.
2012. febr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
45%
Miért ne gondolná komolyan? Szexelni nem kötelező. Nem állítok vagyunk, hogy ne bÍrjuk ki. Ha én ilyen szegény lennék, a szex az utolsó dolog lenne amire vágynék. Én még sosem éreztem, hogy muszáj lenne d*gnom különben meghalok...
2012. febr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
De igen, komolyan gondoltam. Kiegyensúlyozott, harmonikus kapcsolatban élek, gondok persze vannak, hol nincsenek... de nem az ágyban. Ettől függetlenül simán kibírnám huzamos ideig.
2012. febr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
2012. febr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nicsaqk-nicsak! A lepontozásból ítélhetően jónéhány megélhetési gyerekszülő netezik - de nem is baj. Addig sem IX. Armando/Eszmeralda gyártásba vételével foglalkoznak:-)))
2012. febr. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

>> Mnél primitívebb, annál több gyereket vállal! :(


Gondolom, nincs gyereked és okosnak is tartod magad...

2012. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

14:03:


Az általad kifogásolt választ adónak az esetek túlnyomó többségében igaza van. Vannak ugyan intelligens és felelős nagycsaládosok, akik a tervezett és vállalt gyermekeikről szeretettel, odaadással gondoskodnak, de ők nem tartoznak a kérdés tárgykörébe.

2012. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

>> választ adónak az esetek túlnyomó többségében igaza van.


Csak úgy vélitek, mert nem látjátok a fáktól az erdőt. Addig, amíg az ország lakossága fogy, addig kell a sok gyermek, Az, hogy kinek mennyi jut, az mellékkérdés. Inkább legyen egy családban 10 szegény gyermek, szegény szüleivel, szemben a jómódú két gyermekes családdal.

2012. febr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
50%

Kedves 15:46-os:


Játsszunk nyilt kártyával. Kellene a gyermek-utánpótlás, igen. De vajon azok a cigánygyerekek, akik egy deviáns életvitelű, putris családban jönnek a világra, akiket 3-4 éves korukban lopni tanítanak, két évvel később ablakokon taszigálnak be a kifosztandó házba (mert tudják a szülők, hogy nem büntethetők!), akiket iskolába nem engednek járni, mert "mi akarsz te lenni? Tán paraszt?!", akik az apjukat csak kábelt lopni, játékgépezni látják, aki 13 évesen már megölik Ilus nénit - azok lesznek-e valóban az a generáció, amely majd felemeli az országot? Istenem, gondolj már bele...Ilyen szaporulattól őrízzen az ég - de az sem őríz, mert exponenciálisan növekszik.

2012. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!