Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a Facebookról?

Figyelt kérdés

Szörnyű belegondolni, hogy órákig fentvagyok, és már akkor is egy nagyot dobban a szívem, ha látom, hogy a földgömbön megjelenik egy szám. Pedig belegondolva, valakinek csak épp tetszett az állapotom, ergo megnyomott egy gombot, semmi extra. De én nem akarok ilyen lenni. Utálom, hogy hazajövök, és az első dolgom, hogy meg van nyitva a facebook, sőt, néha akaratomon kívül plusz ablakként megnyitom, pedig teljesen mást csinálok. Régebben amíg nem volt facebook, nem tudtam mások állapotát, gondolatait, nem olvastam a sületlenséget, sokkal jobb volt. Nagyon rosszul használom a facebookot, és mivel egyébként is egy viszonylag nehéz korszakomon vagyok most, méginkább zavar ahogy látom, hogy mások népszerűbbek mint én, több ismerősük van. Ilyen idiótaságok zavarnak.

Mit tudok tenni? Nem akarok a facebooktól függni.


2012. febr. 14. 16:07
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én épp ezért töröltem magam onnan. Ugyanígy éreztem magam, és mostmár egy hónapja, hogy nincs facebook accountom. És nagyon jól megvagyok nélküle. Nem lógok egésznap neten és a fontosabb dolgok előtérbe kerültek.

Az a szívás, hogy most 11.es vagyok, viszont mindenkitől azt hallom, hogy egyetemen facebookra tesznek fel anyagokat, onnan lehet infórmálódni még a tanároktól is. Elég elkeserítő.

2012. febr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Napkiraly ***** válasza:
ne fizesd be a netcsekket pár hónapig
2012. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!